Güncelleme: TSİ     25 Ocak 2022 Salı     
hava durumu
  Kategoriler
 • Edirne
 • Eğitim
 • Ekonomi
 • Genel
 • Kırklareli
 • Kültür Sanat
 • Resmi İlanlar
 • Sağlık
 • Siyaset
 • Spor
 • Tanıtım
 • Tekirdağ
 • Teknoloji
 • Trakya
 • Yaşam


Kısayolar
T.C. KIRKLARELİ İCRA DAİRESİ 2014/2221 ESAS TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI

Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri


Güncelleme : 09:24:00 TSİ  03.07.2015
T.C. KIRKLARELİ İCRA DAİRESİ 2014/2221 ESAS TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI
 
T.C.
KIRKLARELİ
İCRA DAİRESİ
2014/2221 ESAS
TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI
Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri :
1 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Kırklareli İl, Merkez İlçe, 49 Ada, 12 Parsel, KARAKAŞ Mahalle, 3 Bağımsız Bölüm Bina 3 katlı kargir bina olup mesken 2.kat 3 nolu bağımsız bölümdür. Borçlu şahıs adı-na 1/2 hissesi mevcut olan taşınmaz 3 Oda, salon, mutfak, hol, banyo, tuvalet ve balkon bölümle-rinden mevcuttur. Salon ve odaların zemini laminat diğer bölümler seramik ile kaplıdır. İç kapılar ahşap, dış pencereler plastik doğramıdır. Isınma şekli sobalı olup elektrik ve suyu mevcuttur. Brüt alanı 112 m2'dir.
Adresi : Karakaş Mah. Şeref Sk. No:34 K:2 D:3 Merkez / KIRKLARELİ
Yüzölçümü : 112 m2
Arsa Payı : 10/30
İmar Durumu : İnşaat tarzı Şehir imar planı içinde konut alanında kalmaktadır. Bitişik ni-zam 5 katlı inşaat adası içindedir
Kıymeti : 50.000,00 TL
KDV Oranı : %1
Kaydındaki Şerhler : yok
1. Satış Günü : 11/08/2015 günü 09:30 - 09:35 arası
2. Satış Günü : 07/09/2015 günü 09:30 - 09:35 arası 
Satış Yeri : Kırklareli Ticaret Borsası satış salonu İstanbul yolu 1.km 
Satış şartları :
1- İhale açık artırma suretiyle yapılacaktır. Birinci artırmanın yirmi gün öncesinden, artırma tarihinden önceki gün sonuna kadar esatis.uyap.gov.tr adresinden elektronik ortamda teklif verilebilecektir. Bu artırmada tahmin edilen değerin %50’sini ve rüçhanlı alacaklılar varsa alacakları topla-mını ve satış giderlerini geçmek şartı ile ihale olunur. Birinci artırmada istekli bulunmadığı takdirde elektronik ortamda birinci artırmadan sonraki beşinci günden, ikinci artırma gününden önceki gün sonuna kadar elektronik ortamda teklif verilebilecektir. Bu artırmada da malın tahmin edilen değe-rin %50’sini, rüçhanlı alacaklılar varsa alacakları toplamını ve satış giderlerini geçmesi şartıyla en çok artırana ihale olunur. Böyle fazla bedelle alıcı çıkmazsa satış talebi düşecektir.
2- Artırmaya iştirak edeceklerin, tahmin edilen değerin % 20'si oranında pey akçesi veya bu miktar kadar banka teminat mektubu vermeleri lazımdır. Satış peşin para iledir, alıcı isteğinde (10) günü geçmemek üzere süre verilebilir. Damga vergisi, KDV,1/2 tapu harcı ile teslim masrafları alıcıya a-ittir. Tellâliye resmi, taşınmazın aynından doğan vergiler satış bedelinden ödenir.
3- İpotek sahibi alacaklılarla diğer ilgilerin (*) bu gayrimenkul üzerindeki haklarını özellikle faiz ve giderlere dair olan iddialarını dayanağı belgeler ile (15) gün içinde dairemize bildirmeleri lazımdır; aksi takdirde hakları tapu sicil ile sabit olmadıkça paylaşmadan hariç bırakılacaktır.
4- Satış bedeli hemen veya verilen mühlet içinde ödenmezse İcra ve İflas Kanununun 133’üncü maddesi gereğince ihale feshedilir. İhaleye katılıp daha sonra ihale bedelini yatırmamak sureti ile ihalenin feshine sebep olan tüm alıcılar ve kefilleri teklif ettikleri bedel ile son ihale bedeli arasındaki farktan ve diğer zararlardan ve ayrıca temerrüt faizinden müteselsilen mesul olacaklardır. İhale farkı ve temerrüt faizi ayrıca hükme hacet kalmaksızın dairemizce tahsil olunacak, bu fark, varsa öncelikle teminat bedelinden alınacaktır.
5- Şartname, ilan tarihinden itibaren herkesin görebilmesi için dairede açık olup gideri verildiği tak-dirde isteyen alıcıya bir örneği gönderilebilir.
6- Satışa iştirak edenlerin şartnameyi görmüş ve münderecatını kabul etmiş sayılacakları, başkaca bilgi almak isteyenlerin 2014/2221Esas sayılı dosya numarasıyla müdürlüğümüze başvurmaları i-lan olunur. 24/06/2015
  Haktan Yurdagül
İcra Müdür Yardımcısı
         130302
SAYI:370       B.İ.B.    03.07.2015

Okunma : 1021   Kategoriler : Resmi İlanlar   Kaynak : Yeşilyurt Gazetesi

 
Yorum Yap

* İsim :
* E-Posta :
* Mesaj :

trakya gündemi logo
Kategoriler : Edirne  Eğitim  Ekonomi  Genel  Kırklareli  Kültür Sanat  
Resmi İlanlar  Sağlık  Siyaset  Spor  Tanıtım  Tekirdağ  
Teknoloji  Trakya  Yaşam  
Hakkında : İletişim  Reklam  Hukuki Şartlar & Gizlilik  Yardım  Lüleburgaz Firmaları  Kırklareli Web Tasarım  
Lig Tv Spor Haberleri  
rss logo RSS   site haritası logo Site Haritası
rota logo Rota Dizayn   lüleburgaz firmaları logo Lüleburgaz Firmaları
 
© 2009-2012 trakyagundemi.com Tüm hakları Rota Bilişim Teknolojileri'ne aittir.