Güncelleme: TSİ     25 Ocak 2022 Salı     
hava durumu
  Kategoriler
 • Edirne
 • Eğitim
 • Ekonomi
 • Genel
 • Kırklareli
 • Kültür Sanat
 • Resmi İlanlar
 • Sağlık
 • Siyaset
 • Spor
 • Tanıtım
 • Tekirdağ
 • Teknoloji
 • Trakya
 • Yaşam


Kısayolar
Vali Civelek “Babaeski Devlet Hastanesi 1. Sınıf bir Hastane”

29 Eylül 2014 Pazartesi günü Kırklareli Valiliği görevine başlayan Kırklareli Valisi Esengül Civelek, 21 Ekim 2014 Salı günü Babaeski’de bir dizi ziyaretlerde bulundu.


Güncelleme : 10:41:00 TSİ  22.10.2014
Vali Civelek “Babaeski Devlet Hastanesi 1. Sınıf bir Hastane”
 

HABER MERKEZİ
29 Eylül 2014 Pazartesi günü Kırklareli Valiliği görevine başlayan Kırklareli Valisi Esengül Civelek, 21 Ekim 2014 Salı günü Babaeski’de bir dizi ziyaretlerde bulundu.
Vali Esengül Civelek İlçede ilk ziyaretini Babaeski Kaymakamlığı’na gerçekleştirdi. Babaeski İlçe Kaymakamı Mustafa Asım Alkan’dan İlçe ile ilgili bilgiler alan Vali Esengül Civelek’i, Babaeski İlçe Kaymakamı Mustafa Asım Alkan, Babaeski Belediye Başkan Yardımcısı Ayhan Sertgün, Babaeski İlçe Jandarma Komutan Vekili Kıdemli Başçavuş Talip Dinçer, Babaeski İlçe Emniyet Müdürü Hakan Hatip ile Kaymakamlık personeli ve İlçe kurum ve kuruluş Müdürleri Hükümet Konağı binası önünde karşıladı.  Kırklareli 44. Valisi Esengül Civelek Babaeski’yi ziyarette bulunan İlk Bayan Vali olarak Babaeski’de tarihe geçti.
Vali Esengül Civelek, İlçe Kaymakamlığı ziyareti sonunda Babaeskili Basın Mensuplarının 21 Ekim Gazeteciler Bayramı’nı kutlayarak, günün anısına fotoğraf çekildi. Vali Esengül Civelek, Babaeski İlçe Kaymakamlığı ziyaretini sonlandırırken, Hükümet Konağı binası önünde Babaeskili vatandaşlarla selamlaşarak, bir süre sohbet etti.
Vali Esengül Civelek daha sonra Babaeski Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrenci pansiyonunu ziyaret etti. Pansiyon ile ilgili bilgileri Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürü İbrahim Korkmaz’dan alan Vali Esengül Civelek, pansiyonu gezerken kendisine Babaeski İlçe Kaymakamı Mustafa Asım Alkan ve Babaeski Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdür Vekili Dilek Çalımlı’dan bilgi aldı.
Vali Esengül Civelek daha sonra Babaeski Sosyal Dayanışma Merkezi’ni (SODAM), ziyaret etti. Babaeski İlçe Kaymakamı Mustafa Asım Alkan’ın eşi Sevim Alkan’dan SODAM ile ilgili bilgiler alan Vali Esengül Civelek, SODAM kursiyerlerinin yaptığı çalışmalarla ilgilendi.
Vali Esengül Civelek, daha sonra Babaeski Gençlik Spor İl Müdürlüğü Kapalı Spor Salonu’nu ziyaret etti. Kapalı Spor Salonu’nun yenileme çalışmalarıyla ilgili bilgileri Kırklareli İl Gençlik ve Spor Müdürü Bekir Bardak ve Babaeski İlçe Gençlik ve Spor Müdür Vekili Aslı Özçelik’ten alan Vali Esengül Civelek, son olarak Babaeski Devlet Hastanesi’ni ziyaret etti. 
* Vali Esengül Civelek “Babaeski Devlet Hastanesi, 1. sınıf bir hastane”
Vali Esengül Civelek’i Babaeski Devlet Hastanesi Başhekimi Hakan Koçoğlu ve hastane personeli karşıladı. Devlet Hastanesi ile ilgili bilgileri Başhekim Hakan Koçoğlu’ndan alan Vali Esengül Civelek, hastaneyi çok beğendiğini, birinci sınıf bir hastane olduğunu dile getirdi. Ziyarette hastalarla da ilgilenen Vali Esengül Civelek, hastane ziyaretinin ardından Pehlivanköy ziyaretiyle programına devam etti.
Babaeski İlçe Kaymakamı Mustafa Asım Alkan da, Vali Esengül Civelek’in ziyareti ile ilgili yaptığı açıklamada; “Sayın Valimizin Kaymakamlık ziyaretinde, ilçemizin bütün sorunlarını anlatmaya çalıştım. Bütün kamu yatırımlarını, yapılanları ve yapılması gerekenleri anlatmaya çalıştım. Sayın Valimiz de yapılması gerekenler konusunda talimatlarını verdi, bizleri yönlendirdi. İlçenin genel itibariyle durumundan memnun oldu, biz de bundan memnun olduk. İnşallah kendisi ile birlikte daha iyi hizmetlere adım atarız” dedi

Okunma : 2573   Kategoriler : Genel, Kırklareli, Sağlık, Yaşam   Kaynak : Yeşilyurt Gazetesi

 
Yorum Yap

* İsim :
* E-Posta :
* Mesaj :

trakya gündemi logo
Kategoriler : Edirne  Eğitim  Ekonomi  Genel  Kırklareli  Kültür Sanat  
Resmi İlanlar  Sağlık  Siyaset  Spor  Tanıtım  Tekirdağ  
Teknoloji  Trakya  Yaşam  
Hakkında : İletişim  Reklam  Hukuki Şartlar & Gizlilik  Yardım  Lüleburgaz Firmaları  Kırklareli Web Tasarım  
Lig Tv Spor Haberleri  
rss logo RSS   site haritası logo Site Haritası
rota logo Rota Dizayn   lüleburgaz firmaları logo Lüleburgaz Firmaları
 
© 2009-2012 trakyagundemi.com Tüm hakları Rota Bilişim Teknolojileri'ne aittir.