Güncelleme: TSİ     25 Mayıs 2018 Cuma     
hava durumu
  Kategoriler
 • Edirne
 • Eğitim
 • Ekonomi
 • Genel
 • Kırklareli
 • Kültür Sanat
 • Resmi İlanlar
 • Sağlık
 • Siyaset
 • Spor
 • Tanıtım
 • Tekirdağ
 • Teknoloji
 • Trakya
 • Yaşam


Kısayolar
Tüm Türkiye’nin tanıdığı ünlü enerji uzmanı Duran Türkoğlu Carpe Diem’de Güncelleme : 11:06:00 TSİ  04.02.2010
Tüm Türkiye’nin tanıdığı ünlü enerji uzmanı Duran Türkoğlu Carpe Diem’de
 

Amerikalı yazar Richard Gordon’un “Kuantum Dokunuş” kitabının çevirmeni ve bu akımın Türkiye’deki  temsilcisi Duran Türkoğlu 12- 13- 14 Şubat 2010 tarihlerinde Carpe Diem Gelişim Merkezi ‘nde Edirne’ lilerle buluşacak.

Çeşitli televizyon programlarında ve son olarak da Saba Tümer’in CNN Türk ‘deki programında “Kuantum  Dokunuş”u anlatan Duran Türkoğlu Trakya’da ilk ve tek olan Carpe Diem Gelişim Merkezi’nde “Kuantum Dokunuş” eğitimleri verecek.

Tüm dünyada şaşırtıcı ve mucizevi iyileşme hikayelerine kaynaklık eden “Kuantum Dokunuş” insanoğlunda doğuştan var olan şifa verme yeteneğini harekete geçiren bir yöntem. Kronik ağrılardan iskelet sistemi bozukluklarına, duygusal çalkantılara kadar tüm sorunlarda bedenin kendini iyileştirme mekanizmasını uyaran “Kuantum Dokunuş” evrenin işleyişinin de gizemini çözüyor.

Duran Türkoğlu’nun 12 şubat Cuma günü saat 19.00 – 22.30 saatleri arasında vereceği seminerde;  “Nefes, Kuantum Dokunuş nedir ? Olumlamalar ve “Kuantum  Dokunuş “ farkı hangi hastalıklara iyi  gelir? Alışkanlıklar üzerindeki etkileri ile ilgili bilgiler” verilecek.

13-14 Şubat 2010 tarihlerinde saat: 10.00 – 18.00 arasında yapılacak olan tam günlük eğitim programında ise katılımcılar “Kuantum  Dokunuş”u kendilerine ve çevrelerine uygulayabilecek eğitimleri  alacaklar.

07 Şubat 2010 tarihinden Carpe Diem Gelişim Asude Oflaz'ın Doğal Doğum eğitimleriyle anne adaylarını çok daha gevşemiş ve kendine güvenir halde doğuma hazırlıyor.

Eğitimlerde doğumun anne adayları için normal, doğal ve sağlıklı bir süreç olduğu, kadının doğal dürtülerinin doğumu yönlendirebileceği anne adayının doğum sırasında kendini telkin ederek ve özel nefes teknikleri kullanarak doğumun zihinsel konutolünü ele alabileceği böylelikle, rahat ve kolay bir şekilde doğumu tamamlıyabileceği anne adaylarına öğretilecek.

Eşlerin birlikte katılacağı tam günlük çalışmada; hamile nefesi ve hamile yogası uygulamalı olarak gösterilecek. Eğitmen Asude Oflaz telkin teknikleriyle anne adaylarının doğum korkularının giderilmesini böylece zihinsel,ruhsal ve bedensel olarak rahatlamasını sağlayacak.

Bu rahatlama ile anne adayının kolay ve ağrısız bir biçimde doğum yapabilmesi öğretilecek.Iyi bir ebeveynlik için kendi ailelerinin arkadaşlarının ve toplumun nasıl destek vermesi gerektiği gibi  bir çok konuda aile eğitilecek. Daha ayrıntılı bilgi için www.carpediemgelisim.com (Tel: 0284 225 34 22)

Asude Oflaz kendisini şöyle tanıtıyor;

“1955 yılında, Ankara'da doğdum. Istanbulda büyürken öğrenimimi 1974'te Cerrahpaşa Tıp Fakültesi,  Ebe Okulu'ndan mezun olarak bitirdim. Çalışmaya SSK Okmeydanı hastanesinde başladım daha sonra Alman, Istanbul, Şifa, Güzelbahçe, Çevre, Jinemed ve Avusturya Hastanelerinin doğum ve yeni doğan servislerinde çalıştım. Kurucu ve sorumlu hemşire olarak 1993 yılından 2000 yılına kadar Koç Üniversitesi Sağlık Merkezi'nde çalıştım ve emekli oldum. 1992 yılından bu yana " Holistik Tıpla" ilgilenmeye başladım ve pek çok değerli öğretmenden yurt dışı ve yurt içinde ders aldım, kurslara ve seminerlere katıldım. 35 yıllık deneyim ve bilgilerimi; bugün Halk Eğitim Merkezlerinde "sağlık" öğretmenliği ve 2007 yılında kurduğum Hamile Okulu'nda, bebek bekleyen anne ve baba adayları ile paylaşma hayallerini gerçekleştiriyorum.”
Okunma : 3829   Kategoriler : Sağlık   Kaynak : Önadım Haber

 
gülten bay   Gönderme Zamanı : 16.04.2010 10:44:40
sizi çok ilgiile izledim.semimerlerinize katilmak isterdim. emekli ve halen pazarlarda çocuk ürnleri satıyor ve tasavvuf ile de ilgileniyorum.Umarım bir gün sizinle tanışabiliriz...

Yorum Yap

* İsim :
* E-Posta :
* Mesaj :

trakya gündemi logo
Kategoriler : Edirne  Eğitim  Ekonomi  Genel  Kırklareli  Kültür Sanat  
Resmi İlanlar  Sağlık  Siyaset  Spor  Tanıtım  Tekirdağ  
Teknoloji  Trakya  Yaşam  
Hakkında : İletişim  Reklam  Hukuki Şartlar & Gizlilik  Yardım  Lüleburgaz Firmaları  Demirköy Restaurant  
Lig Tv Spor Haberleri  
rss logo RSS   site haritası logo Site Haritası
rota logo Rota Dizayn   lüleburgaz firmaları logo Lüleburgaz Firmaları
 
© 2009-2012 trakyagundemi.com Tüm hakları Rota Bilişim Teknolojileri'ne aittir.