Güncelleme: TSİ     27 Temmuz 2017 Perşembe     
hava durumu
  Kategoriler
  • Edirne
  • Eğitim
  • Ekonomi
  • Genel
  • Kırklareli
  • Kültür Sanat
  • Resmi İlanlar
  • Sağlık
  • Siyaset
  • Spor
  • Tanıtım
  • Tekirdağ
  • Teknoloji
  • Trakya
  • Yaşam


Kısayolar
22 maçta 44 takım karşı karşıya gelecek

Kırklareli Gençlik Spor İl Müdürlüğü’nden alınan haftalık spor müsabakaları programına göre 23 Ekim 2010 Cumartesi ve 24 Ekim 2010 Pazar günü çeşitli sahalarda 22 maçta 44 takım karşı karşıya gelecek.


Güncelleme : 09:30:00 TSİ  22.10.2010
22 maçta 44 takım karşı karşıya gelecek
 

HABER MERKEZİ

23 EKİM 2010 CUMARTESİ
Saat 09.30’da Kırklareli Antrenman Spor Salonu’nda Cumhuriyet Kupası Güreş Müsabakaları yapılacak.
Kırklareli Sentetik Çim Sahası’nda
Saat 13.00’da Kulüp U-15 A Grubu’nda Yetiştirme Yurduspor-Kayaspor,
Saat 14.45’te U-15 A Grubu’nda  Kırklareli Sanayispor-Demirköyspor karşı karşıya gelecek.
Lüleburgaz 8 Kasım Stadı’nda
Saat 14.00’da Kulüp U-18 Bölgesel Gençlik Geliştirme Ligi’nde Lüleburgazspor-Galatasaray A.Ş.,
Lüleburgaz 75. Yıl Sahası’nda
Saat 15.00’da Kulüp U-15 B Grubu’nda Yıldırımspor-Trakya Gençlikspor
Babaeski 100. Yıl Sahası’nda
Saat 13.00’da Kulüp U-17 Ligi’nde Babaeskispor-Kırklarelispor,
Pınarhisar Sahası’nda
Saat 13.00’da Kulüp U-15 B Grubu’nda Pınarhisarspor-Kırklareli Sanayispor,
Saat 15.00’da Kulüp U-15 B Grubu’nda Pınarhisarspor-Babaeskispor,
Alpullu Sahası’nda
Saat 15.00’da Kulüp U-15B Grubu’nda Şekerspor-Istasyonspor mücadele edecek.
24 EKİM 2010 PAZAR
Kırklareli Sentetik Çim Sahası’nda ardı ardına 3 karşılaşma yapılacak.
Saat 11.30’da Kulüp 1. Amatör A Grubu’nda Sinanlı Belediyespor-Çiftlikköyspor,
Saat 13.35 Kulüp 1. Amatör B Grubu’nda Kayaspor-Hamitabatspor,
Saat 15.45’te ise Kulüp 1. Amatör B Grubu’nda Karakoçspor-TEK Santralspor karşılaşacak.
Üsküp Sahası’nda
Saat 15.00’da Kulüp 1. Amatör B Grubu’nda Üsküpspor-Asılbeylispor,
İnece Sahası’nda
Saat 15.00’da Kulüp 1. Amatör B Grubu’nda İnecespor-Kavaklıspor,
Lüleburgaz 75. Yıl Sahası’nda
Saat 13.00’da Kulüp 1. Amatör A Grubu’nda Özerspor-Büyük Karıştıranspor,
Saat 15.10’da Kulüp Amatör Süper Ligi’nde Yıldırımspor-Lüleburgazspor,
Sakızköy Sahası’nda
Saat 15.00’da Kulüp 1. Amatör B Grubu’nda Karaağaçspor-Demirköyspor,
Pehlivanköy Sahası’nda
Saat 15.00’da Kulüp Amatör Süper Ligi’nde Pehlivanköyspor- Pınarhisarspor,
Ahmetbey Sahası’nda
Saat 15.00’da Kulüp Amatör Süper Ligi’nde Ahmetbey Güvenspor-Evrenspor,
İstasyon Sahası’nda
Saat 15.00’da Kulüp Amatör Süper Ligi’nde İstasyonspor- Kentspor,
Babaeski 100. Yıl Sahası’nda
Saat 15.00’da Kulüp Amatör Süper Ligi’nde Babaeskispor- Vizespor,
Alpullu Sahası’nda
Saat 13.05’te Kulüp 1. Amatör A Grubu’nda Alpulluspor-Katranca Kartalspor,
Saat 15.15’te Kulüp 1. Amatör A Grubu’nda Düğüncülü Çiçekspor-Büyük Mandıra Adaspor karşı karşıya gelerek 3 puan için mücadele edecekler. (ue)
Okunma : 1164   Kategoriler : Genel, Kırklareli, Spor   Kaynak : Yeşilyurt Gazetesi

 
Yorum Yap

* İsim :
* E-Posta :
* Mesaj :

trakya gündemi logo
Kategoriler : Edirne  Eğitim  Ekonomi  Genel  Kırklareli  Kültür Sanat  
Resmi İlanlar  Sağlık  Siyaset  Spor  Tanıtım  Tekirdağ  
Teknoloji  Trakya  Yaşam  
Hakkında : İletişim  Reklam  Hukuki Şartlar & Gizlilik  Yardım  Lüleburgaz Firmaları  Demirköy Restaurant  
Lig Tv Spor Haberleri  
rss logo RSS   site haritası logo Site Haritası
rota logo Rota Dizayn   lüleburgaz firmaları logo Lüleburgaz Firmaları
 
© 2009-2012 trakyagundemi.com Tüm hakları Rota Bilişim Teknolojileri'ne aittir.