* 03 KASIM 2012 CUMARTESİ
BASKETBOL
Saat: 16.00 Trakya Ergene-İstanbul DSL (TBF-EBBL Ligi)
Yer: Lüleburgaz Spor Salonu
FUTBOL
Saat: 13.30 Kırklarelispor-Hamitabatspor (Kulüp U-15 A Grubu)
Yer: Kırklareli Sentetik Çim Saha
Saat 13.30 İnecespor-Babaeskispor (Kulüp U- 19 B Grubu)
Yer: İnece Sahası
Saat: 13.30 Üsküpspor-Kırklarelispor (Kulüp U-19 A Grubu)
Yer: Üsküp Sahası
Saat: 11.00 Lüleburgaz Onurspor-Trakya Gençlikspor (Kulüp U-15 B Grubu)
Yer: Lüleburgaz Toprak Saha
Saat: 11.30 Büyükkarıştıranspor-Sarıcaalispor (Kulüp U-19 B Grubu)
Yer: Büyükkarıştıran Sahası
Saat: 13.45 Trakya Gençlikspor- Tek Sanhtralspor (Kulüp U-19 B Grubu)
Yer: Büyükkarıştıran Sahası
Saat: 13.30 Babaeskispor-Kayaspor (Kulüp U-15 A Grubu)
Yer: Babaeski Çim Saha
Saat: 13.30 Büyük Mandıra Adaspor-Lüleburgazspor (Kulüp U-19 B Grubu)
Yer: Büyük Mandıra Sahası
Saat: 13.30 Celaliyespor-Vizeacarspor (Kulüp U-15 B Grubu)
* 21 EKİM 2012 PAZAR
FUTBOL
Saat 13.30 Kırklarelispor-Ofspor (TFF - 2. Lig)
Yer: Kırklareli Atatürk Stadı Çim Saha
Saat: 16.15 Karakoçspor-Özerspor (Kulüp 1. Amatör B Grubu)
Yer: Kırklareli Sentetik Çim Saha
Saat: 18.15 Kaynarca Gençlikspor-Vizespor (Kulüp 1. Amatör B Grubu)
Yer: Kırklareli Sentetik Çim Saha
Saat: 13.30 Kavaklıspor-Pınarhisarspor (Kulüp 1. Amatör A Grubu)
Yer: Kavaklı Sahası
Saat: 13.30 Lüleburgazspor-Kırklarelisanayispor (TFF - Bölgesel Amatör Lig)
Yer: Lüleburgaz 8 Kasım Stadı Çim Saha
Saat: 11.30 Hamitabatspor-Sarıcaalispor (Kulüp 1. Amatör A Grubu)
Yer: Lüleburgaz Toprak Saha
Saat: 13.45 Kentspor-Vizeacarspor (Kulüp 1. Amatör B Grubu)
Yer: Lüleburgaz Toprak Saha
Saat: 13.30 Lüleburgaz 39-Karadeniz Ereğlispor (TFF - Bayanlar 1. Lig)
Yer: Babaeski 100. Yıl Stadı Çim Saha
Saat: 11.30 Düğüncübaşıspor-Tek Santralspor (Kulüp 1. Amatör A Grubu)
Yer: Ahmetbey Sahası
Saat: 13.45 İstasyonspor-Karaağaçspor (Kulüp 1. Amatör B Grubu)
Yer: Ahmetsey Sahası
Saat: 13.30 Sinanlı Belediyespor-Asılbeylispor (Kulüp 1. Amatör A Grubu)
Yer: Büyük Mandıra Sahası
Saat: 13.30 Demirköyspor-Emirspor (Kulüp 1. Amatör B Grubu)
Yer: Vize Sahası
Saat: 13.30 Çakıllıspor-Üsküpspor (Kulüp 1. Amatör A Grubu)
Yer: Vze Sahası (Savaş Eskici)