Güncelleme: TSİ     25 Ocak 2022 Salı     
hava durumu
  Kategoriler
 • Edirne
 • Eğitim
 • Ekonomi
 • Genel
 • Kırklareli
 • Kültür Sanat
 • Resmi İlanlar
 • Sağlık
 • Siyaset
 • Spor
 • Tanıtım
 • Tekirdağ
 • Teknoloji
 • Trakya
 • Yaşam


Kısayolar
Gümrük Pazarı’nda fiyatlar çıldırdı..!

Her hafta sürpriz var. Bu haftanın sürprizleri; Fantezi avize 5 TL, Kışlık eşofman 5 TL ve haftanın bomba sürprizi VESTEL Regal 82 ekran ful HD led plazma Televizyon. 

Gümrük Pazarı işletmecileri ; “Kırklareli’de fiyat dengelerini değiştirdik. Halkımız  ihtiyaç duydukları ürünlere artık uçuk fiyatla değil, küçük fiyatla sahip oluyor.”


Güncelleme : 10:07:00 TSİ  12.11.2014
Gümrük Pazarı’nda fiyatlar çıldırdı..!
 
HABER MERKEZİ
İstiklal caddesinde ki açılışında izdiham yaşanan “GÜMRÜK PAZARI”  işletmesi Türkiye’nin  en büyük  markaları ve ihracat ürünlerini inanılmaz fiyatlarla Kırklareli  halkına sunuyor.
Açılışta yaşanan izdiham ve hengameden  ayak üzeri görüşebildiğimiz  işletme sahibi Ziya ve Mehmet Yılmaz, Kırklareli’nde açılan “Gümrük Pazarı” nın Trakya’da 3. Türkiye’de ise 9. Şubeleri olduğunu belirttiler.
Kendisyle işyerinde görüştüğümüz Ziya ve Mehmet Yılmaz Kırklareli’de artık bir şeylerin değişeceğini belirterek şunları kaydettiler;  “Kırklareli’de ki şube açılışımız gördüğünüz gibi beklediğimizin çok üzerinde bir ilgi gördü. Kırklareli halkının ayağına getirdiğimiz Türkiye’nin en büyük markaları ve ihracat ürünlerini gerçek fiyatının üçte birine sunuyoruz. İşletmemize olan ilgi açılışımızdan sonra da artarak devam ediyor. Kırklarelili müşterilerimiz ürünlerimizin fiyatlarını görünce inanamıyorlar. Kasaya gelip fiyatta bir yanlışlık olup, olmadığını soruyorlar. Haksızda değiller. Türkiye’nin en ünlü markalarını gerçek fiyatının nerdeyse üçte birinden daha ucuz fiyatlarla Kırklarelililere sunuyoruz.  Halkımız ürün biterde satın alamayız endişesi ile hala sabahın erken saatlerinde iş yerimizin önünde  dükkanı açmamızı bekliyorlar.  Halkımız rahat olsun. İşletmemiz bu işi kısa bir süre yapıp gitmeyecek. Ürünlerin fiyatı da değişmeyecek aksine daha da ucuzlayacak. Biz bu ürünleri  Kırklareli halkına sürekli ucuz fiyatlarla sunmaya devam edeceğiz. 
Bunun yanında Kırklareli halkına sürekli onların lehine sürprizler yapacağız.  Her hafta Cumartesi ve Pazar günleri hafta sonu sürpriz ürün indirimleri  yapacağız ki bu indirimlerde ki fiyatlar ise tamamen sembolik  ve çok küçük fiyatlar olacak.
İşletmemizin açılışı ile Kırklareli’de artık fiyat dengeleri  değişti. Bundan sonra Kırklarelililer ihtiyaç duydukları ürünlere uçuk fiyatla değil, küçük fiyatla sahip olacaklar.
 Halkımız  mefruşattan mutfak malzemesine, güzellik ürünlerinden elektronik eşyalara ve  hediyelik eşyalara kadar ihtiyaç duyduğu her şeyi gönül rahatlığı içerisinde alacak.  Gümrük pazarı olarak amacımız gelir düzeyi ne olursa olsun herkesime  hitap etmektir. Vatandaşımızın  bütçesine büyük katkı sağlıyoruz. Hiçbir vatandaşımız asla, “Ben bu ürünü alamam param buna yetmez.”  diye düşünmeyecek. 
Kırklareli halkının işletmemize  gösterdiği ilgiden dolayı gazeteniz  aracılığı ile herkese teşekkür etmek istiyoruz.” dediler.
Gümrük pazarında alış veriş eden vatandaşlar da memnuniyetlerini ifade ederek; “Gümrük pazarı Kırklareli için gerçekten büyük bir  fırsat. Piyasada 30- 5—100  liraya alacağımız ürünleri buradan 3lira, 5 lira ve 10 lira fiyatlarla alıyoruz.  10 liraya  Acropel yemek takımı, çay termosu, bornoz ve cezve, 3.5 liraya havlu, 5 liraya yatak çarşafı, 7 liraya Emsan fritöz tencere, 7 liraya çift kişilik nevresim.  Elektronik eşyalar. Bu ürünleri bu  fiyatlara nereden alabilirsiniz ki?” dediler. 

Hafta sonu BOMBA sürpriz VESTEL Regal 82 ekran ful HD led plazma Televizyon. 

Gümrük Pazarı indirimleri   hafta sonu  Cumartesi ve Pazar günleri ise adeta çıldırıyor. Önümüzdeki haftanın Bomba sürprizi VESTEL Regal 82 ekran ful HD led plazma Televizyon. 82 ekran VESTEL HD plazma televizyonlar 529 liraya, süper lüks fantezi avize ve kışlık eşofman ise hafta sonuna özel 5 liraya satışa sunulacak. (Berkay Çamlı)

Okunma : 3082   Kategoriler : Genel, Kırklareli, Yaşam   Kaynak : Yeşilyurt Gazetesi

 
Yorum Yap

* İsim :
* E-Posta :
* Mesaj :

trakya gündemi logo
Kategoriler : Edirne  Eğitim  Ekonomi  Genel  Kırklareli  Kültür Sanat  
Resmi İlanlar  Sağlık  Siyaset  Spor  Tanıtım  Tekirdağ  
Teknoloji  Trakya  Yaşam  
Hakkında : İletişim  Reklam  Hukuki Şartlar & Gizlilik  Yardım  Lüleburgaz Firmaları  Kırklareli Web Tasarım  
Lig Tv Spor Haberleri  
rss logo RSS   site haritası logo Site Haritası
rota logo Rota Dizayn   lüleburgaz firmaları logo Lüleburgaz Firmaları
 
© 2009-2012 trakyagundemi.com Tüm hakları Rota Bilişim Teknolojileri'ne aittir.