Güncelleme: TSİ     16 Mayıs 2021 Pazar     
hava durumu
  Kategoriler
 • Edirne
 • Eğitim
 • Ekonomi
 • Genel
 • Kırklareli
 • Kültür Sanat
 • Resmi İlanlar
 • Sağlık
 • Siyaset
 • Spor
 • Tanıtım
 • Tekirdağ
 • Teknoloji
 • Trakya
 • Yaşam


Kısayolar
Alper Çiler, AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı’na adaylığını açıkladı

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli Merkez İlçe Başkanlığı Kongresi’ne sayılı günler kala aday sayısı ikiye yükseldi. Mevcut Başkan Hamit Orakçı’nın adaylığını açıklaması sonrasında AK Parti İl Yönetiminde yer alan Alper Çiler merkez ilçe başkanlığına adaylığını açıklayarak, siyasette idareciliğin ve hizmet vermenin farklı olduğunu, daha iyi hizmete talip olduğunu, siyaseti ateşten bir gömlek olarak gördüğünü, bu ateşten gömleği partisi ve Kırklareli için giyeceğini ifade etti.


Güncelleme : 09:30:00 TSİ  22.12.2011
Alper Çiler, AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı’na adaylığını açıkladı
 

HABER MERKEZİ
AK Parti'nin 25 Aralık Pazar günü gerçekleştirilecek olan merkez ilçe kongresine az bir zaman kala merkez ilçe başkanlığına bir aday daha açıklandı.  
Kırklareli'nin genç esnaflarından Alper Çiler, 20 Aralık 2011 Salı günü saat 19:00’da parti binasında basın mensuplarının ve çok sayıda partilinin katıldığı bir toplantı ile Merkez İlçe Başkanlığı için aday olduğunu açıkladı.

*Partime zarar verecek noktada yokum
“Partimize kim en iyi hizmeti verecekse hayırlısı olsun.” cümlesiyle sözlerine başlayan Alper Çiler, “Biz partiye girdiğimizden bu yana insanların sıkıntılarını daha iyi görme imkânına sahip olduk, onlarla daima samimi ilişkiler kurduk. Birçok yönetici, STK ve kanaat önderleri ile partimizin tüm kademedeki görevlileriyle yapılan istişareler sonucu aday olmaya karar verdik. Partiye zarar verecek bir noktada olmak bizlerin amacı ve işi değildir.” dedi.
Bunun bir yarış olduğunu söyleyen Alper Çiler, vicdanının sesini dinlediğini ifade ederek şunları kaydetti;

*Kırklareli'ye daha fazla hizmet etmek istiyoruz
“Önümüzde bir yerel seçim süreci olacak. Bu bir fırsat. Kırklareli’ye daha fazla hizmet gelmesi için büyümek düşüncesi ile bu yola devam edeceğiz. Ben bir elektrikçiyim. Bana bir evin tesisatında arıza olduğunu söylediklerinde gider bakarım ve kabloların eskimiş olduğunu tespit ederim. Şimdi ben bu durumda, arkamı dönüp gidip o arızanın evi yakmasına göz mü yummalıyım. Hayır. Tabii ki kabloların yer¬lerin değiştirmeliyim. İşte bu görevde de partimiz için birlik olup, kabloların yerini değiştirmek istiyoruz. Yani evin yanması¬na gönlümüz razı gelmedi.”

*Genç kanlara kapımız hep açık
Bazı hizmetlere ulaşmak için siyasete girmek gerektiğinin altını çizen Alper Çiler, önlerindeki süreçte zamanı, hırs ve menfaatlerini kenara bırakarak Belediye Başkanlığı’nı almak için çalış¬makla değerlendireceklerini aktardı. Alper Çiler; “Bu fırsatın partimize verileceğine inanıyorum. AK Parti'nin genç ve taze kanlara kapısı her zaman açıktır” şeklinde konuştu.
Şahsi bir menfaati olmadığını belirten, Alper Çiler; “Böyle olsa adaylık açıklamasını genel kurula 1 gün kala yapardım. Bizler gaza gelecek insanlar değiliz.” dedi.
.
*Hamit Bey ilk benden duydu
“Genel merkezimizdeki parti büyüklerimize de bazı şeylerden bahsettik. Biz kapalı kapılar ardından gitmiy¬oruz. Ben mevcut İlçe Başkanımız Hamit Orakçıyı da aradım, ilk başta benden duymasını istedim. Kendisi çok memnun oldu. Kendisi ile hiçbir polemiğimiz yoktur. Zaten 2 buçuk yıl beraber çalıştık. Ancak herkesin bildiği üzere siyasette idarecilik, hizmet vermek ve hizmet yönetmek farklı bir şeydir. Amacımız bölmek değil kala¬balığı artırmaktır.”

*Ateşten gömlek giydim
Bir basın mensubunun; “Bundan sonraki adımınız Belediye Başkan adaylığı mı?" sorusu üzerine de Alper Çiler; “Ben partim için ne gerekiyorsa yapmaya hazırım” cev¬abını verdi.
Alper Çiler açıklamasının sonunda siyasetin ateşten gömlek olduğunu ancak insanlarla birlikte olmak, partisine ve şehrine daha fazla hizmet etmek istediği için bu yola çıktığını söyledi. (cs)
Okunma : 2267   Kategoriler : Genel, Kırklareli, Siyaset   Kaynak : Yeşilyurt Gazetesi

 
hatice   Gönderme Zamanı : 24.09.2014 11:29:45
Alper ÇİLER sen bu Ak parti yönetimine ve Kırklareli insanına fazlasın.

Yorum Yap

* İsim :
* E-Posta :
* Mesaj :

trakya gündemi logo
Kategoriler : Edirne  Eğitim  Ekonomi  Genel  Kırklareli  Kültür Sanat  
Resmi İlanlar  Sağlık  Siyaset  Spor  Tanıtım  Tekirdağ  
Teknoloji  Trakya  Yaşam  
Hakkında : İletişim  Reklam  Hukuki Şartlar & Gizlilik  Yardım  Lüleburgaz Firmaları  Demirköy Restaurant  
Lig Tv Spor Haberleri  
rss logo RSS   site haritası logo Site Haritası
rota logo Rota Dizayn   lüleburgaz firmaları logo Lüleburgaz Firmaları
 
© 2009-2012 trakyagundemi.com Tüm hakları Rota Bilişim Teknolojileri'ne aittir.