Güncelleme: TSİ     13 Mayıs 2021 Perşembe     
hava durumu
  Kategoriler
 • Edirne
 • Eğitim
 • Ekonomi
 • Genel
 • Kırklareli
 • Kültür Sanat
 • Resmi İlanlar
 • Sağlık
 • Siyaset
 • Spor
 • Tanıtım
 • Tekirdağ
 • Teknoloji
 • Trakya
 • Yaşam


Kısayolar
AK Parti Pınarhisar İlçe Başkanı Tarık Bayraktaroğlu güven tazeledi

“Allah her daim yüzümüzü ak etsin”


Güncelleme : 09:23:00 TSİ  19.12.2011
AK Parti Pınarhisar İlçe Başkanı Tarık Bayraktaroğlu güven tazeledi
 


HABER MEKREZİ
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli Pınarhisar İlçe Başkanlığı’nın 4. Olağan Kongresi 17 Aralık 2011 Cumartesi günü saat 13.30’da Pınarhisar'da bir Düğün Salonu’nda gerçekleşti.
Kongre’de Divan Başkanı olarak Ünal Kaymaz, Başkan Yardımcılığı’na Halil Doğan, Katipliğe ise Hazel Yolgiden, Kadir Seymen ve Metin Güvenç seçildi. Divanın teşekkülünün oluşturulmasının ardından, saygı duruşunda bulunularak İstiklal Marşımız okundu. 
AK Parti Pınarhisar İlçe Başkanı Tarık Bayraktaroğlu; “Ülkemizin kaderini değiştiren ve dünyada birçok ulusa örnek olan AK Partimizin kurulduğu yer Pınarhisar'ın İlçe Başkanı olmaktan büyük bir onur duyduğumu belirtmek isterim. Allah her daim yüzümüzü ak etsin” dedi.
AK Parti'nin kuruluş tohumlarının Pınarhisar'da atıldığını ifade eden Bayraktaroğlu, AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Pınarhisar Cezaevi'nde 110 gün yattığını ifade etti.
Bu süre zarfında Başbakan Erdoğan'a büyük bir aşkla hizmetlerde bulunduklarını belirten Bayraktaroğlu, şunları söyledi;
"Bizler bu yola daha 1988 yılında dönemin İstanbul İl Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem ile İstabul'da bir iş ortamında tarnışmamızın ardından o günkü İstanbul İl Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın bir Eylül günü Pınarhisarımıza gelişiyle beraber apar topar birkaç kişi Milli Gençlik Vakfı’nı kurarak girmiştik. Dönemin şartlarında en zor yolun yolcularıydık. Davamız, ideallerimiz ve hayallerimiz hor görülüyordu. Fakat biz sanki bunlar yokmuş, herşey yolundaymış ve tamda istediğimiz gibiymiş gibi emin adımlarla yolumuza devam ettik. Ülkemizin kaderini değiştiren ve dünyada birçok ulusa örnek olan AK Partimizin kurulduğu yer Pınarhisar'ın ilçe başkanı olmaktan büyük bir onur duyduğumu belirtmek isterim. Allah her daim yüzümüzü ak etsin" dedi.
AK Parti Kırklareli İl Başkanı Emin Tunç ise, ilçe kongreleri ile parti teşkilatının tazelendiğini ve teşkilatın solunlandırılması gerektiğini söyledi. Tunç, burada yaptığı konuşmasında şunları kaydetti;
"Kongreler siyasi parti teşkilatlarının motivasyonlarının tazelendiği, teşkilatların soluklandığı ve güven tazelediği birlik ve beraberliğin daima buralarda pekiştiği düğünlerimizdir. Bizler kendi dertlerimizi, davalarımızı burada konuşacağız, burada dertleşeceğiz. bir birimizin yanlışlarını hatalarını olumlu bir şekilde burada uyaracağız, burada ir birimizin yanlışlarını örteceğiz, burada doğruları bulacağız. Gidip mahalle aralarında, kahvehane köşelerinde konuşmayacağız. Samimi bir ortam içerisinde eğer bu davaya bizler yürekten inandıysak yapıcı bir şekilde gerekli uyarılarımızı yapıp daha iyi bir çalışma ortamı içerisinde motiva etmeyi bileceğiz."
Tek liste olarak yapılan Pınarhisar İlçe Kongeresi’nde AK Parti Pınarhisar İlçe Başkanı Tarık Bayraktaroğlu güven tazeledi.
Asil üyeliğe; İsmail Ölçer, Serdar Dura, Kamil Basri Toska, Mehmet Kapılı, Mehmet Körelçiner, Yüksel Pirkin, Caiht Bayır, Ayten Özsoy, Esra Karakoç, Elfide Arıcıoğlu, Yılmaz Erenel, Yaşar Örs, Hasan Ateş, Ali Öztürk, Nurettin Yıldırım, Mustafa Arıcıoğlu, Hüseyin Diken, Mehmet Ali Özçetin, Zafer Bayat, Sinem Karabulut, Serpil Demirel, Ali Demirbaşer, Hasan Erdoğan, Musa Anıl Kurtuluş,
Yedek üyeliğe; İlker İşyapar, Adnan Işık, İrfan Cacı, Nizamettin Özyapıcı, Cevdet Sıçrar, Fevzullah Doğan, Nihat Bayramdereli, Bahadır Emre Yıldırım, Hamdiye Bilgiç, Ömer Çebitürk, Tayfun Uysal, Abduş Gülerçe, Yusuf Körelçiner, Cafer Kılıç, Mehmet Yüce, Mehmet Gökdemir, Hasan Erginoğuzlu, Murat Ulay, Yılmaz Denktaş, Ufuk Kurtuluş,
İl Delegeleri ise; Tarık Bayraktaroğlu, İsmail Ölçer, Serdar Dura, Kamil Basri Toska, Mehmet Kapılı, Mehmet Körelçiner, Yüksel Pirkin, Cahit Bayır, Ayten Özsoy, Yaşar Örs, Hasan Ateş, İrfan Cacı, İlker İşyapar, Adnan Işık, Yılmaz Erenel, Cevdet Sıçrar, Vedat Tahir Kuzu, Ersan Şahin, Metin Güvenç, Hasan Aykan, Ayşen Şahin, Züleyha Aytop, Aslı Arıcıoğlu, Muharrem Demirel, Emine Özdeniz, Sevgi Yücebay, Bahat Bagi, Sübyan Körelçiner, Fatma Körelçiner, Esra Yücebay, Elfide Arıcıoğlu, Ali Öztürk, Nurettin Yıldırım, Zafer Bayat, Yılmaz Denktaş, Hasan Erdoğan, Mehmet Ali Özçetin, Furkan Yıldızdal, Atıf Karagözlü, Ufuk Kurtuluş. (ue)
Okunma : 4925   Kategoriler : Genel, Kırklareli, Siyaset   Kaynak : Yeşilyurt Gazetesi

 
ahmet    Gönderme Zamanı : 19.12.2011 22:23:15
delegelere bakarak akp pınarhisar ilçe teşkilatının menfaatçı bir yapıda olduğunu anlayabilirsiniz

Yorum Yap

* İsim :
* E-Posta :
* Mesaj :

trakya gündemi logo
Kategoriler : Edirne  Eğitim  Ekonomi  Genel  Kırklareli  Kültür Sanat  
Resmi İlanlar  Sağlık  Siyaset  Spor  Tanıtım  Tekirdağ  
Teknoloji  Trakya  Yaşam  
Hakkında : İletişim  Reklam  Hukuki Şartlar & Gizlilik  Yardım  Lüleburgaz Firmaları  Demirköy Restaurant  
Lig Tv Spor Haberleri  
rss logo RSS   site haritası logo Site Haritası
rota logo Rota Dizayn   lüleburgaz firmaları logo Lüleburgaz Firmaları
 
© 2009-2012 trakyagundemi.com Tüm hakları Rota Bilişim Teknolojileri'ne aittir.