Güncelleme: TSİ     14 Mayıs 2021 Cuma     
hava durumu
  Kategoriler
 • Edirne
 • Eğitim
 • Ekonomi
 • Genel
 • Kırklareli
 • Kültür Sanat
 • Resmi İlanlar
 • Sağlık
 • Siyaset
 • Spor
 • Tanıtım
 • Tekirdağ
 • Teknoloji
 • Trakya
 • Yaşam


Kısayolar
AK Parti, Şehit Ailesi’ni ziyaret etti

* Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli Milletvekili, İl Başkanı, Kadın Kolları Başkanı, Gençlik Kolları Başkanı ve Yönetim Kurul Üyeleri Şehit Mustafa Kalenci’nin ailesini ziyaret etti.


Güncelleme : 09:35:00 TSİ  04.09.2009
AK Parti, Şehit Ailesi’ni ziyaret etti
 
HABER MERKEZİ
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli Milletvekili Ahmet Gökhan Sarıçam, İl Başkanı Yurdaer Ulus, Kadın kolları Başkanı Tülay Tunçay Peker, Gençlik Kolları Başkanı İlker Kayrak ve Yönetim Kurulu Üyeleri Kırklareli merkez ilçe Bademlik Mahallesi’nde ikamet eden Şehit Mustafa Kalenci’nin ailesini ziyarette bulundu.
AK Parti tarafından gerçekleştirilen ziyarete Kırklareli Ticaret Borsası Başkanı Turhan Altıntel, hayırsever işadamı Ali Osman Keçeciler de katıldı. Gelen misafirleri Şehit Mustafa Kalenci’nin annesi Kezban Kalenci, ağabeyi Necmettin Kalenci, ablası Ayşe Kalenci ile komşular karşıladılar. Kezban Kalenci kendilerine böyle bir ziyarette bulunulmasından dolayı çok memnun kaldıklarını ifade ederek, Şehit annesi olmanın çok güzel bir şey olduğunu ancak bir türlü evlat acısını içerisinden atamadığını belirterek Vatan Sağolsun dedi.
AK Parti Kırklareli Milletvekili Ahmet Gökhan Sarıçam’da kendilerinin her akşam bu şekilde parti olarak bir aileyi ziyaret ettiklerini, hal ve hatırlarını sorarak, dert ve şikayetlerini dinlediklerini belirtti. Şehit annesi olmanın çok güzel bir duygu olmasının yanında, evlat kaybetmenin büyük bir üzüntü olduğunu belirten Sarıçam, hükümet olarak bundan sonra hiçbir annenin ağlamaması için çalışma yaptıklarını dile getirdi.
Hükümet olarak ülkemizde kardeş kavgasına son vermek amacıyla başlattıkları çalışmalara her kesimden destek beklediklerini belirten Sarıçam; “Ülkemizde bazı güçler tarafından yıllardır körüklenen kardeş kavgasına son vermek amacıyla hükümet olarak elimizi taşın altına sokarak bir çalışma başlattık. Hiçbir annenin bundan sonra evlatları için ağlamamasını istiyoruz. Biz iktidara geldiğimiz 2002 senesinde doğudaki köylerimizde elektrik, su yoktu. İktidara gelmemizin ardından 7 sene geçti. Bu süre içerisinde 14 katrilyon lira harcayarak elektriksiz ve susuz hiçbir köyümüzü ve yerleşim yerimizi bırakmadık. Terör denen belanın çıktığı 1983 senesinden 2009 senesine kadar bu bela ile baş etmek için 350 katrilyon lira dağlara mermi olarak harcanmış. Bu mücadelede kullanılan silahları ve mermileri biz üretmiyoruz. Buraya harcanan paralar vatandaşlarımızdan alınan vergiler ile oluyor. Doğal olarak da bu paralar mermi ve silah üreten ülkelere gidiyor. Biz artık bu gidişata bir dur demek istiyoruz. Bizim yaptığımız yatırımların hiç değilse dönüşü oluyor. Dağlara sıkılan kurşunların bir dönüşü yok. Buna son vermek istiyoruz. Bunun içinde çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.
Şehit annesi Kezban Kalenci’de bunun sona ermesi için gerekenlerin yapılmasını ve kendisi gibi başka annelerinde yüreğinin yanmamasını istedi. Bu konuda hükümete güvendiklerini, bu gidişata bir son vereceklerine inandıklarını belirtti.
 

 

Okunma : 1069   Kategoriler : Kırklareli, Siyaset   Kaynak : Yeşilyurt Gazetesi

 
Yorum Yap

* İsim :
* E-Posta :
* Mesaj :

trakya gündemi logo
Kategoriler : Edirne  Eğitim  Ekonomi  Genel  Kırklareli  Kültür Sanat  
Resmi İlanlar  Sağlık  Siyaset  Spor  Tanıtım  Tekirdağ  
Teknoloji  Trakya  Yaşam  
Hakkında : İletişim  Reklam  Hukuki Şartlar & Gizlilik  Yardım  Lüleburgaz Firmaları  Demirköy Restaurant  
Lig Tv Spor Haberleri  
rss logo RSS   site haritası logo Site Haritası
rota logo Rota Dizayn   lüleburgaz firmaları logo Lüleburgaz Firmaları
 
© 2009-2012 trakyagundemi.com Tüm hakları Rota Bilişim Teknolojileri'ne aittir.