Güncelleme: TSİ     13 Mayıs 2021 Perşembe     
hava durumu
  Kategoriler
  • Edirne
  • Eğitim
  • Ekonomi
  • Genel
  • Kırklareli
  • Kültür Sanat
  • Resmi İlanlar
  • Sağlık
  • Siyaset
  • Spor
  • Tanıtım
  • Tekirdağ
  • Teknoloji
  • Trakya
  • Yaşam


Kısayolar
CHP Babaeski'de Delege Seçimleri’ni tamamladı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Babaeski İlçe Örgütü Merkezde ve Köylerde Delege Seçimleri’ni tamamladı.


Güncelleme : 09:48:00 TSİ  26.11.2009
CHP Babaeski'de Delege Seçimleri’ni tamamladı
 


HABER MERKEZİ
Yapılan Delege Seçimleri’nde 200 Kongre Delegesi ve 135 Önseçim Delegesi belirlendi. Partili, 3 Belediye Başkanı doğal delege olduğu için CHP Babaeski’de toplam kongre delege sayısı 203 oluyor.
Yetkililerden aldığımız duyumlara göre Babaeski'de İlçe Kongresi 26 Aralık’tan sonra yapılacak. Bu durumda CHP Babaeski Merkez, Belde ve Köylerde belirlenen 203 Kongre delegesi ve 135 önseçim delegesi şöyle sıralanıyor.
CHP BABAESKİ İLÇE KONGRESİ TEMSİLCİ LİSTESİ
1- Abdullah Hacı, 2- Ahmet Durgut, 3- M. Şükrü Çölgeçen 
* Kurtuluş Mahallesi: 4- Yalçın Ergün, 5- Hayri Sezgin, 6- Mehmet Ekicioğlu, 7- Mehmet Aşık, 8- Bülent Karaca, 9- Nedim Birinci, 10- Erdoğan Biner 
* Fevzi Çakmak Mahallesi: 11- Cemil Kocayiğit, 12- Necmi Atlıtürk, 13- İzzet Çınar, 14- Kubilay Özer, 15- Hayati Dağlıoğlu, 16- Ersin Hazar 
* Hacıhasan Mahallesi: 17- Sebahattin Öner, 18- Ahmet Apak, 19- Orhan Burmalı, 20- Volkan Kılıç, 21- İhsan Arat, 22- Hulki Ekşioğulları, 23- Erol Mutlu, 24- Sebahattin Çevik, 25- Ersay Doğan 
*Gazi Osman Paşa Mahallesi: 26- Sinan Hatiboğlu, 27- Hayri Tübeler, 28- Emrah Sipahi, 29- Özkan Abraş, 30- Fevzi Şen, 31- Bahri Arslan, 32- İsmail İlteralp, 33- Evren Değirmenciler, 34- Sevinç Başkaya, 35- Beşir İşbırakmaz, 36- Serkan Özel, 37- Özcan Eren 
* Atatürk Mahallesi: 38- Kadir Üstünel, 39- Eşref Şahin, 40- Tacettin Sezer, 41- Mecit Karakaya, 42- Musa Can, 43- Orhan Ayar, 44- Nihat Günay, 45- Ahmet Dükancıoğlu
* Hamidiye Mahallesi: 46- Bahattin Nilikar, 47- Önder Çevik, 48- Ali Nurzat Telören, 49- A. Ersin Bilge, 50- İsmail Taylan, 51- Zelkif Batmaz, 52- Muzaffer Topçu, 53- Cumur Can, 54- Şükrü Karakuş, 55- Nail Günüşen* * Dindoğru Mahallesi: 56- Mehmet S. Kesimoğlu, 57- Makbule Önen, 58- Hüseyin kahraman, 59- Zafer Erbil, 60- Mustafa Bağrıvatan, 61- Hakkı Tunç Işık
* Gazikemal Mahallesi: 62- Faik Namdar, 63- Sebahattin Nemli, 64- Necmiye Kurtpulat, 65- Necmiye Zinet, 66- Kazım Birinci, 67- Hüseyin Taşkın, 68- Bayram Abalı, 69- İdris Savaş, 70- Ahmet Can Kesimoğlu , 71- Ahmet Efe, 72- Ahmet Ulusoy, 73- Kahraman Özen, 74- Erol Demirel, 75- Mehmet Öner, 76- Atila Arslan, 77- Şevket Altınel, 78- Necdet Kaçar 
* Karahalil Beldesi: 79- Remzi Karayel, 80- Ahmet Güdül, 81- Reyhan Sayan, 82- Recep Erbatuğ, 83- Nihat Uzel, 84- Seyhun Demirtaş, 85- Ersin Akkoyunlu, 86- RagupYavuz, 87- Nedret Kaçar, 88- Selahattin Özyılmaz, 89- Nevzat Demir
*Alpullu Beldesi: 90- Sedat Akgöl, 91- Alaatin Ergin, 92- Engin Bilmeç, 93- Nevzat Aytekin, 94- Emine Yakıt, 95- Osman Dal, 96- A.Telal Ayverdi, 97- Soykan Aday, 98- Mehmet Bilir, 99- Ümüt Erenler, 100-Sabri Görgülü, 101- Cem Kasık, 102- Burhan Muti, 103- İbrahim Özkan
* Sinanlı: 104- İlhan Koç, 105- Cemalettin Kır, 106- Fahrettin Sevinç, 107- Yunus Yalın, 108- Bedrettin Kenar, 109- Aydın Konukçu, 110- Hüseyin Işıklı 
* Atatürk Mahallesi: 111- Rıdvan Seçkin, 112- İsmet İlteralp, 113- A. İhsan Filiz, 114- Gazanfer Dayan, 115- Yılmaz Olgun, 116- Elmaz Biner   
* B.  Mandıra beldesi: 117- Celal Akbalık, 118- Hasan Sevim Sert, 119- Ali Yücel Atalay, 120- İsmail Bölgen, 121- Mustafa Bilek, 122- Malik Balyemez, 123- Saadettin Doğan, 124- Yaşar M. Silik, 125- Muammer Akay, 126- Bahattin Çetin, 127- Hüseyin Çetinkaya, 128- Ersan Çölgeçen, 129- Sevim Sert, 130- Ali Osman Alp
* Nadırlı Köyü: 131- Sedat Akcan, 132- Aziz Karar, 133- Cemal Savaş 
* Çiğdemli Köyü: 134- Alaaddin Özgen, 135- İzzet Önce, 139- Sayın Sayın 
* Taşköprü Köyü: 140- Bilyamil, 141- Erhan Palaz 
* Ertuğral Köyü: 142- Bilgin Çakmak, 143- İsmail Demirtaş 
* Minnetler Köyü: 144- Arif Ceylan, 145- Ali Mercan 
* Çengerli Köyü: 146 -Şahin Arslan, 147- Özcan Erdinç 
* Karamesutlu Köyü: 148- Celalettin Çetin, 149- Zihni Başaran, 150- Onur Ergen 
* Taşağıl Köyü: 151- Mehmet Ergin, 152- Zafer Çevik, 153- İlhan Okumuş, 154- Tanju Aşık 
* Yeniköy Köyü: 155- Abdullah Eraslan, 156- Hasan Baytok, 157- Cevdet Altınel, 158- Hasan Özen 
* Sofuhalil Köyü: 159- Mustafa Buyur, 160- Cafer Oksak, 161- Mustafa Erdoğan 
* Osmaniye Köyü: 162- Nihat Bayram, 163- Hüseyin Kayalı 
* Çavuşköy Köyü: 164- Mehmet Kahraman 
* Müsellim Köyü: 165- Hüseyin Sezgin, 166- Metin Yakut 
* Kumrular Köyü: 167- İsmail Arabacı, 168- Hasan Ballı 
* Erikleryurdu Köyü: 172- Seçkin Çetin, 173- Hüseyin Yıldız 
* Karacaoğlan Köyü: 174- Erdohan Altan, 175- Ali Kısık 
* Kuzuçardağı Köyü: 176- Mehmet Güven 
* Terzili Köyü: 177- Sadettin Aslan, 178- Emin Poyraz 
* Oruçlu Köyü: 179- Üzeyir Çevik, 180- Taner Sert 
* Kadıköy Köyü: 181- Oktay Acaroğlu, 182- Necmettin Göçen 
* Yenimahalle Köyü: 183- Tayip Taşkın, 184- Mustafa Paydak 
* Nacak Köyü: 185- Muzaffer Atalay, 186- Abil Ayaz 
* Mutlu Köyü: 187- Murat Yaraş, 188- Selahattin Dinç 
* Kuleli Köyü: 189- Ufuk Ergin, 190- Nazif Çakıcı, 191- Zeki Gere, 192- Çetin Kuşçu 
*Ağayeri Köyü: 193- Hüseyin Gelme, 194- Rüstem Bekar 
* Düğüncülü Köyü: 195- Muammer Erenler, 196- Tamay Özer, 197- Lütfü Kayacan, 198- Mehmet Çelik 
* Pancarköy Köyü: 199- Vedat Dal, 200- Hüseyin Halıcı, 201- Musa Balcı, 202- Ahmet Yılmaz, 203- Ali Şimşek 

CHP BABAESKİ ÖN SEÇİM DELEGELERİ
* Atatürk Mahallesi: 1- Vedat Şakir Korular, 2- Salim Çamlıbel, 3- Ali Sergen, 4- Muammer Balkan, 5- Necdet Boylu
* Kurtuluş Mahallesi: 1- Müjgan Dursun, 2- Tahsin Geyik, 3- Nermin Karagöz, 4- Hulusi Özbek, 5- Metin Süren, 6- Süleyman Karan
* Fevzi Çakmak Mahallesi: 1- Sibel Özbilen, 2- Ali Konuş, 3- Burhan Yaraş, 4- Tansel Kuşçu, 5- Nihat Tunalıgil
* Hacı Hasan Mahallesi: 1- Muharrem Sağdıç, 2- Emel Çelebi, 3- Tuğçe Onuk, 4- Zahide Onat, 5- Zekeriya Koyunlu, 6- Cavit Kumsar, 7- Hayrettin Kaçar, 8- R.Dursun Ayan
* Gaziosman Paşa Mahallesi: 1- Gül Topçu, 2- Yelda Köken, 3- Kasım Çerçel, 4- Reşat Ermiş, 5- Ahmet Almış, 6- Okan Aygün, 7- Göksel Daçkan, 8- Cengiz Kaynak, 9- Ergin Sünay,10- Hasan Kuru, 11- Ö. Çağlayan Tuna
* Cumhuriyet Mahallesi:  1- Hilmi Yakut, 2- Duygu Can, 3- Gülşen Şentürk, 4- Hakan Çoralı, 5- Behçet Onat, 6- Vedat Tekinel, 7- Fethi Belge
* Sinanlı Beldesi: 1- Kenan Oral, 2- İlhan Eriş, 3- Arif Gülfidan, 4- Hüseyin Şanlı, 5- Muammer Konyalı,
* Hamidiye Mahallesi: 1- İpek Dimetoka, 2- Sermin Utku, 3- Erdoğan Ayaşlı, 4- Mehmet Özyürek, 5- Türkay Sayınsöz, 6- B.Suphi Yüzgeç, 7- İsmail Solmaz, 8- Mehmet Eker, 9- Tunay Çolakçavdar
* Dindoğru Mahallesi: 1- Nazmi Çınar, 2- Tuncay Dalkılıçoğlu, 3- İsmail Menteşoğlu, 4-Fahrettin Dağdelen, 5- Engin İşler
* Gazikemal Mahallesi: 1- Bahadır Öcan, 2- İsmail Alan, 3- Gökhan Yönet, 4- Zehra Ülkümen, 5- Necip Fıçıcı, 6- Günay Demirel, 7- Vural Süren, 8- Zekeriya Türk, 9- Sefer Yazıcı, 10- Burhan Çoban, 11- Kudret Tetik, 12- Hülya Altundağ, 13- Safettin Özbek, 14- Alaattin Yörük, 15-Arif Duman, 16-Remzi Serin
* Alpullu Beldesi: 1- Şahap Akar, 2- Fikri Yaka, 3- Tuncay Akgöl, 4- Metin Arıcan, 5- Şaban Gökmen, 6- Güler Uysal, 7- Vedat Şahin, 8- Şaban Çoban, 9- Rıfat Sabanyalı, 10- Arif Güdücüler, 11- Hasan Yaşar
* Büyük Mandıra: 1- Burak A.Doğan, 2- Şükrü Yazıcıoğlu, 3- İsmet İsmail Uyanık, 4-Ekrem Topcu, 5- Engin Seymen, 6- Yıldırım Orhan, 7- Aykan Koşucu, 8- İhsan Koçboğa, 9-Bülent Gündoğan, 10- Y. Mustafa Dilmen
* Karahalil Beldesi: 1- Birol Pekova, 2- Rafet Uzel, 3- Sülman Tunca, 4- Şerif Ayaz
* Nadırlı Köyü: 1- Tamer Akcan, 2- Hasan Herel
* Çiğdemli Köyü: 1- Ahmet Çakır, 2- Selçuk Ergin
* Katranca Köyü: 1- Serkan Bingöl, 2-Mustafa Erçok
* Karamesutlu Köyü: 1- Osman Öner, 2- Veysel Durmaz
* Taşağıl Köyü: 1- Feridun Okumuş, 2- Hayrettim Öz, 3- Muzaffer Sezginler
* Yeniköy Köyü: 1- Mustafa Karaca, 2- Refik Tüzyılmaz, 3- Arif Deniz
* Sofuhalil Köyü: 1- Arif balaban, 2- Turgut Durap
* Müsellim Köyü: 1- Seyfettin Altıntaş
* Erikleryurdu Köyü:1- Mefal Öz, 2- Şükrü Karagöz
* Kadıköy Köyü: 1- İsmail Gencer
* Yenimahalle Köyü:1-Recai Eren
* Kuleli Köyü: 1- İbrahim İldem, 2- Gürcan Yenici, 3-Alaaddin Saraç
* Agayeri Köyü: 1- Ekrem Can
* Düğüncülü Köyü: 1-Mahmut B. Soydan, 2- Ahmet Toğuç, 3- Mümün Köse
* Pancarköy Köyü: 1- Ahmet Demirbaş, 2- Hamdi Çakıroğlu, 3- Nuri Yaka, 4- Hayrettin Göçmen (ö.b.-s)

 

 

Okunma : 6815   Kategoriler : Genel, Kırklareli, Siyaset   Kaynak : Yeşilyurt Gazetesi

 
Numan Kurt   Gönderme Zamanı : 07.09.2010 00:53:34
Cumhuriyet Mahallesi delegesi Hilmi Yakut

Yorum Yap

* İsim :
* E-Posta :
* Mesaj :

trakya gündemi logo
Kategoriler : Edirne  Eğitim  Ekonomi  Genel  Kırklareli  Kültür Sanat  
Resmi İlanlar  Sağlık  Siyaset  Spor  Tanıtım  Tekirdağ  
Teknoloji  Trakya  Yaşam  
Hakkında : İletişim  Reklam  Hukuki Şartlar & Gizlilik  Yardım  Lüleburgaz Firmaları  Demirköy Restaurant  
Lig Tv Spor Haberleri  
rss logo RSS   site haritası logo Site Haritası
rota logo Rota Dizayn   lüleburgaz firmaları logo Lüleburgaz Firmaları
 
© 2009-2012 trakyagundemi.com Tüm hakları Rota Bilişim Teknolojileri'ne aittir.