Güncelleme: TSİ     17 Mayıs 2021 Pazartesi     
hava durumu
  Kategoriler
 • Edirne
 • Eğitim
 • Ekonomi
 • Genel
 • Kırklareli
 • Kültür Sanat
 • Resmi İlanlar
 • Sağlık
 • Siyaset
 • Spor
 • Tanıtım
 • Tekirdağ
 • Teknoloji
 • Trakya
 • Yaşam


Kısayolar
“Yapılacak Genel Seçim’de milletimiz makus talihini yenecektir”

* Saadet Partisi (SP) Kırklareli İl Başkanı Murat Hızır, önümüzdeki yıl yapılacak olan Genel Seçimlerin milletimizin makus talihinin yenildiği seçimler olacağını ifade etti.


Güncelleme : 09:24:00 TSİ  10.02.2010
“Yapılacak Genel Seçim’de milletimiz makus talihini yenecektir”
 HABER MERKEZİ
Saadet Partisi (SP) Kırklareli İl Başkanı Murat Hızır, milletimizin olan biteni gördüğünü ve haklıyı haksızı ayırt ettiğini, en yakın zamanda milli görüşe dönerek tarihteki şanlı yerine tekrardan oturacağını belirtti. Hızır, önümüzdeki yıl yapılacak olan Genel Seçimlerin de milletimizin makus talihini yendiği seçimler olacağını belirterek şunları kaydetti:
“Genel Başkanımız; Sayın Prof. Dr. Numan Kurtulmuş önderliğindeki Saadet Partisi gün geçmiyor ki yeni bir gelişmeye sahne olmasın. Teşkilatımıza her geçen gün yeni katılımlar oluyor. Üye sayımız iki milyona ulaştı. Parti olarak Milletimize layık bir muhalefet olmaya gayret ediyoruz.  Geçmişte yapmış olduğumuz hizmetler, Mesela; havuz sistemi ve bu sistem sayesinde iç borç faizi adı altında 3- 5 tane rantiyeciye giden büyük paraları kurtarıp işçimize çiftçimize memurumuza aktardık.
İktidarımız zamanında Buğday ve Ayçiçeği’ndeki fiyat uygulamaları sayesinde çiftçimiz nefes almış ve traktörünü yenilemeyi başarmıştır. Memurumuza ve asgari ücretle çalışanlarımıza verilen maaş artışları sayesinde refah düzeyi ve yaşam standardı çok yüksek seviyelere çıkmıştır.
Üretiminin %80 Türkiye’de olan Fındığın borsasını Hamburg tan söküp İzmir’e aldık bu sayede Piyasada Türkiye belirleyici oldu. Fakat sonraki iktidarlar bu sistemi tam tersine çevirip eski haline döndürdüler. Geçtiğimiz yıllarda TMO’ya devredilen Fındık meselesi 5 milyar dolar zarara sebep olmuştur.
Birliklere ve kooperatiflere verilen desteklere şu ana kadar yaklaşabilen bir hükümet olmadı. Hatta Kırklareli’de kurulu bulunan Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliğinde Refah-Yol Hükümeti’nin Tarım Bakanı Musa Demirci Beyin epey teşviki olmuştur.
Köyleri geziyoruz, köylümüz o günleri özlemle anıyor. Süt paralarını, desteklemeleri hala söylüyorlar. Bu durum partimize olan teveccühü gün geçtikçe arttırıyor. Dış politikada yaptığımız D-8 gibi atılımlar bugün bile etkisini gösteriyor. Birkaç gün önce İran Dini lideri Hamaney Başbakan Erdoğan’a D-8’i ayağa kaldıralım çağrısı yaptı.
Sayın Genel Başkanımızın “İktidara Yürüyüş” diye adlandırdığı önümüzdeki Genel Seçimler, milletimizin makus talihinin yenildiği seçimler olacaktır. Yaptığımız çalışmalarda gördük ki önümüzdeki günlerde Kırklareli’de de önemli gelişmeler ve partimize katılımlar olacak. Şimdiden bu hayırlı gelişmeyi hemşerilerimizle paylaşmaktan kıvanç duyuyoruz. Bu yolda bizi yalnız bırakmayan Kırklarelili hemşerilerimize teşekkür bizim için bir borç olmuştur.
Ülkemiz ve milletimiz her şeyin en iyisine layıktır. Çekilen sıkıntılara, zorluklara, işsizliğe akıllı yönetimlerce son vermek birkaç aylık iştir. Elimizde dünyanı hiçbir ülkesine nasip olmamış imkanlar mevcuttur. Genç nüfusumuz, işlenmemiş madenlerimiz, teknik alt yapımız, Asya-Avrupa ve Afrika’nın kavşağındaki stratejik konumumuz, kendimize ait denizimiz ve üç tarafımızın denizlerle çevrili olması dört mevsim aynı anda yaşamamız, tarihi ve turistik zenginliğimiz tartışılmaz devasa boyutlardadır. Tek eksiğimiz akıllı idareler ile bu zenginliklerimizin milli menfaatlerimiz doğrultusunda sevk ve idare edilmesidir.
Milletimiz olan biteni görmekte ve haklıyı haksızı ayırt etmektedir. En yakın zamanda aslına yani milli görüşe dönerek tarihteki şanlı yerine tekrardan oturacaktır.” (s)

 

Okunma : 1064   Kategoriler : Genel, Kırklareli, Siyaset   Kaynak : Yeşilyurt Gazetesi

 
Yorum Yap

* İsim :
* E-Posta :
* Mesaj :

trakya gündemi logo
Kategoriler : Edirne  Eğitim  Ekonomi  Genel  Kırklareli  Kültür Sanat  
Resmi İlanlar  Sağlık  Siyaset  Spor  Tanıtım  Tekirdağ  
Teknoloji  Trakya  Yaşam  
Hakkında : İletişim  Reklam  Hukuki Şartlar & Gizlilik  Yardım  Lüleburgaz Firmaları  Demirköy Restaurant  
Lig Tv Spor Haberleri  
rss logo RSS   site haritası logo Site Haritası
rota logo Rota Dizayn   lüleburgaz firmaları logo Lüleburgaz Firmaları
 
© 2009-2012 trakyagundemi.com Tüm hakları Rota Bilişim Teknolojileri'ne aittir.