Güncelleme: TSİ     15 Mayıs 2021 Cumartesi     
hava durumu
  Kategoriler
 • Edirne
 • Eğitim
 • Ekonomi
 • Genel
 • Kırklareli
 • Kültür Sanat
 • Resmi İlanlar
 • Sağlık
 • Siyaset
 • Spor
 • Tanıtım
 • Tekirdağ
 • Teknoloji
 • Trakya
 • Yaşam


Kısayolar
“Gitmedik ev, sıkılmadık el bırakmayacağız”

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) ‘Mart Ayı Genişletilmiş İl Danışma Kurulu Toplantısı’ 
04 Mart 2012 Pazar günü saat 13.00’da Kırklareli Ticaret Borsası’nda yapıldı.


Güncelleme : 10:21:00 TSİ  06.03.2012
“Gitmedik ev, sıkılmadık el bırakmayacağız”
 

HABER MERKEZİ

Gündem gereği divan teşekkülü oluşturuldu. Divan Başkanlığı’nı AK Parti İl Başkanı Emin Tunç yaparken, divanda Levent Pamuk, Oğuz Kiraz, Hazel Yolgiden ve Ömer Faruk Akkol yer aldı.
Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başlayan ‘Mart Ayı Genişletilmiş İl Danışma Kurulu Toplantısı’nda açılış konuşmasını yapan AK Parti İl Başkanı Emin Tunç, parti teşkilatının yaptığı çalışmaları istişare etmek amacıyla toplandıklarını ifade ederek, her ay bu toplantının yapılacağını söyledi.
* “Yerel seçimler için startı verdik”
2014 Yerel Seçimleri’ne hazırlandıklarını ifade eden Tunç, seçim startını verdiklerini vurguladı. Hazırlıklar kapsamında İlçe Kongreleri’nin yapıldığını anlatan “Gitmedik ev, sıkılmadık el bırakmayacağız” diyen Tunç, seçim çalışmaları hakkında şu bilgileri verdi;
“Kırklareli’de gitmedik ev sıkmadık el bırakmayacağız. Kırklareli’ni AK Parti’den yararlanan bir il yapacağız. AK Parti Kırklareli teşkilatı olarak hedefimize inandık Kırklareli Belediye Başkanlığı’na gelmek hedefimiz doğrultusunda çalışmalarımıza başladık. Bir hedefin varsa o hedefe öncelikle yürekten inanacaksın. Biz hedefimize yürekten, canı gönülden inanıyoruz. Bu doğrultuda teşkilatımızda yer alan en üst ve en alt kademeye kadar herkesin bir görevi var. Eğer ki başarı elde etmek istiyorsak, herkes durmadan çalışacak, iş yapacak. Mahalle, sokak ve apartman temsilcileri seçeceğiz ancak herkes AK Parti’nin halka ve halkın hizmetine verdiği önemi göz önünde bulundurarak partimize yakışır şekilde hizmet edecek. Çalışmalarımızı bir birimizi kırmadan yapmamız ve birlik ve beraberlik içerisinde olmamız gerekiyor. Biz bir birimizin içerisinde değil, dışarıda politika yapmamız lazım. Parti teşkilatı olarak kararları bir birimizle istişare ederek alacağız ve eksikliklerimiz yönünde de bir birimizi uyaracağız” dedi. 
* “Kırklareli’ni AK Parti Belediyesi ile tanıştırma zamanı geldi”
AK Parti Kırklareli Milletvekili Av. Şenol Gürşan ise, Kırklareli’ni AK Parti Belediyesi ile tanıştırma zamanı geldiğini söyledi.
Siyasetin temelinin hizmet etmek olduğunu belirten Gürşan; “Bu kente hizmet etmek istiyoruz. Kırklareli halkı her türlü güzel hizmete layıktır. Bunun için el ele vererek çalışmalıyız. Bu ülke nerelerden nereye geldi, herkes görüyor. Allah Başbakanımızı başımızdan eksik etmesin. Bizde teşkilatlar olarak Başbakanımızı örnek alarak 24 saat çalışmalıyız. Halkla hizmet etmek için daha çok çalışmalıyız. Biz her zaman milletten kopmayacağımızı söylüyoruz ve bunu gerçekleştirmek için çaba harcıyoruz” dedi.
Gürşan, geçtiğimiz aylarda Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve bir çok bakan ile yaptıkları yurtdışı gezilerini anlattı. Yapılan konuşmaların ardından toplantı basına kapalı olarak devam etti. 
Toplantıya, AK Parti Kırklareli Milletvekili Av. Şenol Gürşan, Kırklareli İl Koordinatörü Mehmet Nil Hıdır, İl ve İlçe Teşkilatları, İlçe ve Belde Belediye Başkanları ve birçok partili katıldı. (ue-şg)

Okunma : 1265   Kategoriler : Genel, Kırklareli, Siyaset   Kaynak : Yeşilyurt Gazetesi

 
Yorum Yap

* İsim :
* E-Posta :
* Mesaj :

trakya gündemi logo
Kategoriler : Edirne  Eğitim  Ekonomi  Genel  Kırklareli  Kültür Sanat  
Resmi İlanlar  Sağlık  Siyaset  Spor  Tanıtım  Tekirdağ  
Teknoloji  Trakya  Yaşam  
Hakkında : İletişim  Reklam  Hukuki Şartlar & Gizlilik  Yardım  Lüleburgaz Firmaları  Demirköy Restaurant  
Lig Tv Spor Haberleri  
rss logo RSS   site haritası logo Site Haritası
rota logo Rota Dizayn   lüleburgaz firmaları logo Lüleburgaz Firmaları
 
© 2009-2012 trakyagundemi.com Tüm hakları Rota Bilişim Teknolojileri'ne aittir.