Güncelleme: TSİ     17 Mayıs 2021 Pazartesi     
hava durumu
  Kategoriler
 • Edirne
 • Eğitim
 • Ekonomi
 • Genel
 • Kırklareli
 • Kültür Sanat
 • Resmi İlanlar
 • Sağlık
 • Siyaset
 • Spor
 • Tanıtım
 • Tekirdağ
 • Teknoloji
 • Trakya
 • Yaşam


Kısayolar
“Oy veren ve vermeyen herkese teşekkür ediyorum”

24. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri’nde AK Parti 2. sıra Milletvekili adayı olan Şaban Erden; “Oy veren ve vermeyen herkese özellikle teşekkür ediyorum. Çünkü oy veremeyenler bizlere değişik mesajlar verdiler. Bunlar yeni taleplerinin olduğunu bizlere bu vesile ile ilettiler bizler bunları not ettik ve eksiklerimizi de gördük” dedi.


Güncelleme : 09:19:00 TSİ  14.06.2011
“Oy veren ve vermeyen herkese teşekkür ediyorum”
 


HABER MERKEZİ
24. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri’nde Adalet ve Kalkınma Partisi’nden (AK Parti) 2. sıra Milletvekili adayı olan Şaban Erden, 13 Haziran 2011 Pazartesi günü gazetemizi ziyaret etti.
Erden, gazetemiz vasıtasıyla seçim çalışmaları süresi boyunca, yapılan seçim çalışmalarında yanında bulunan parti teşkilatına, gönüldaşlarına ve yalnız bırakmayan dostlarına teşekkür etti.
Kırklareli’nin hizmet alması için gereken bütün çalışmalarda yardımcı olacağını bildirerek, yapılan projelerin yerine getirilmesi konusunda takipçi olacağını ifade eden Erden, oy veren ve vermeyen tüm Kırklareli halkına şükranlarını sunarak, herkesi Allah’a emanet ettiğini söyledi.
Erden; “24. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri’nde Yoğun bir seçim temposu yaşadık. Bu anlamda köy, kasaba, kent neresi varsa hemşerilerimize el uzattık dertlerini dinledik. Değerli hemşerilerimizle her yerde buluşmaya çalıştık. İktidarın icraatlarından bahsederek, kendi projelerimiz anlattık. Tabiî ki bunların takipçisi olacağımızı da söyledik. Bu anlamda tabiî ki yorucu bir çalışma oldu. Gece, gündüz dağ, bayır, tepe, sabah, akşam demeden gittik. Bizlere eşlik eden parti, teşkilat mensupları hatta hemşerilerimden bir kısmı ilgi ile dinleyip izlediler” dedi.
Oy veremeyenlerin Milletvekili adaylarına değişik mesajlar verdiklerini söyleyen Erden, vatandaşların yeni taleplerinin olduğunu bu vesile ile ilettiklerini belirterek bu eksikleri not ettiği ve eksiği gireceklerini kaydetti.
Erden, konuşmasına şu şekilde devam etti;
“Seçim çalışmaları dolayısıyla birçok kişi ile yeni tanıştık. Bu da bizim adıma bir kazanç oldu. sorunları daha da yakından bu vesileyle görmüş olduk esasen bildiğimiz sorunlardı. Bir yanda da bu vesileyle yeniden gördük. Bir kısmına bu zaman süreci içerisinde çözüm üretmeye çalıştık. Tabiî ki başlayan veya başlatılacak işlerlinde bundan sonraki zaman içerisinde kendi açımdan her mercide takip edeceğiz, ilgileneceğiz. Çünkü burada yapılacak çok işin olduğunu her gittiğim yerde bunları anlattım. Buranın bu hizmetlere ihtiyacı olduğunu, AK Parti iktidarının bunun üstesinden gelebileceğini ve bunda kararlı olduğumu iktidar partisi olarak aday arkadaşlarımızın hepsinin de bu düşünceleri kendilerine ilettiğini kendilerine söz verdiklerini özellikle bende şahit oldum. Biz bu davanın adamıyız. Bu bölgeye hizmet için çıktık. İnşallah bizlere öncelikle eşlik eden teşkilat mensupları, gönüldaşlarımız ve ilgi gösteren hemşerilerimize özellikle teşekkür ediyorum. Oy veren ve vermeyen herkese de özellikle teşekkür ediyorum. Çünkü oy veremeyenlerde bizlere değişik mesajlar verdiler. Bunlar yeni taleplerinin olduğunu bizlere bu vesile ile ilettiler bizler bunları not ettik ve eksiklerimizi de gördük. Gerçekten onlara da özellikle bütün muhalefet partisi mensuplarına, teşekkür ediyorum. Bunların uyarılarına da her zaman ihtiyacımız var. Bunların uyarısıyla bizim de projelerimizi yan yana koyduğumuzda Kırklareli’nin çok layık olduğu, çok daha üst seviyelere çıkabileceğini ve taşınabileceğine de inanıyoruz. Bu duygu ile çalışılacağını ve bizim de bu işleri takip edeceğimizi özellikle belirtmek istiyorum. Ben bundan sonra elimden ne geliyorsa Kırklareli ve hemşerilerim adına yapmaya hazırım. Tabiî ki seçim sonucu itibariyle milletvekili olamadık. Ama yine milletvekili olmadan öncede bu insanlarımızın dertlerine bir anlamda çare olmaya çalıştık. Onlara her zaman el uzattık ve bundan sonra da devam edeceğiz. Tabiî ki hemşerilerimizden milletvekili olarak yetki almak ayrı bir güç, ayrı bir anlam ve ayrı bir mesaj veriyor, ayrı bir sorumluluk, ayrı bir yük veriyor. Ben bunu dolaştığım yerlerde söyledim ve bunun basit bir sorumluluk olmadığını söyledim. Bundan önceki çalışma hayatımda, meslek hayatımda gerek İstanbul’da ve gerek Türkiye genelinde yapmış olduğum hizmetlerde de itimat buyuran insanlara karşı, insanların sorumluluk bilinci içerisinde nasıl çalışmaları gerektiğini kendi açımdan ifade etmeye çalıştım. Ama bizler bu noktada böyle bir yere koyulduk. Yine partimize yeni güç verdiler. Özellikle partimiz Kırklareli nezdinde ve Kırklareli içerisinde gücümüz arttı ama en önemlisi tabiî ki Türkiye genelinde gücümüzü arttırmak. Ben hem bizlere oy veren vermeyen herkese teşekkür ediyorum. Allah herkese yardımcı olsun, onları Allah’a emanet ediyorum. İnşallah bende her zaman bu bölgede elimden geldiğince katkıda bulunmaya çalışacağım ve Kırklareli’ni inşallah bırakmayacağım” dedi. (ue)

Okunma : 1580   Kategoriler : Genel, Kırklareli, Siyaset   Kaynak : Yeşilyurt Gazetesi

 
Yorum Yap

* İsim :
* E-Posta :
* Mesaj :

trakya gündemi logo
Kategoriler : Edirne  Eğitim  Ekonomi  Genel  Kırklareli  Kültür Sanat  
Resmi İlanlar  Sağlık  Siyaset  Spor  Tanıtım  Tekirdağ  
Teknoloji  Trakya  Yaşam  
Hakkında : İletişim  Reklam  Hukuki Şartlar & Gizlilik  Yardım  Lüleburgaz Firmaları  Demirköy Restaurant  
Lig Tv Spor Haberleri  
rss logo RSS   site haritası logo Site Haritası
rota logo Rota Dizayn   lüleburgaz firmaları logo Lüleburgaz Firmaları
 
© 2009-2012 trakyagundemi.com Tüm hakları Rota Bilişim Teknolojileri'ne aittir.