Güncelleme: TSİ     17 Mayıs 2021 Pazartesi     
hava durumu
  Kategoriler
 • Edirne
 • Eğitim
 • Ekonomi
 • Genel
 • Kırklareli
 • Kültür Sanat
 • Resmi İlanlar
 • Sağlık
 • Siyaset
 • Spor
 • Tanıtım
 • Tekirdağ
 • Teknoloji
 • Trakya
 • Yaşam


Kısayolar
CHP Evrensekiz Belediye Başkan Adayı Mustafa Nalbant’a vatandaşlardan yoğun ilgi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Evrensekiz Belediye Başkan Adayı Mustafa Nalbant ve Belediye Meclis Üyesi Adayları seçim çalışmalarına devam ediyor.


Güncelleme : 19:17:00 TSİ  23.03.2009
CHP Evrensekiz Belediye Başkan Adayı Mustafa Nalbant’a vatandaşlardan yoğun ilgi
 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Evrensekiz Belediye Başkan Adayı Mustafa Nalbant seçim çalışmalarına devam ediyor. Son olarak Mustafa Nalbant ile CHP Evrensekiz Belediye Meclis Üyesi Adayı Esat Duymuş’un yaptığı seçim ziyaretlerinde Belediye Meclis Üyesi Adayları tek tek halka tanıtıldı. Adayların Nasuh Özbay, Esat Duymuş, Recep Kocamış, Nuri Demiray, Mehmet Pak, Rafet Mutlu, Münür Gültekin, Selami Fikirli ve Kontenjan Adayı Nuran Özkan olduğu ifade edildi.
Son yapılan seçim ziyaretinde CHP Evrensekiz Belediye Başkan Adayı konuşmasında“Değerli Evrensekizliler, 29 Mart 2009’da yapılacak olan yerel seçimler ülkemize ve beldemize hayırlı olmasını dilerim. Diğer Belediye Başkan Adaylarına da başarılar diledi. Belediyemizde Başkanlık yapan tüm Belediye Başkanlarına yapmış oldukları hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim. Ölenlere rahmet, sağ olanlara sağlık sıhhat dilerim” dedi.
Daha sonra Nalbant; Belediye Başkanı seçildiği takdirde ekibiyle birlikte yapacağı hizmetleri anlattı;
“Yıllardır yapılamayan Sanayi Sitesi’ni 6 ayda yapacağını söyledi. Futbol Sahası’na çimlendirme ve ek antrenman sahası yapılacak. İçme suyu şebekesine Arıtma Tesisi ve Jeneratör kurulacak. Lüleburgaz’a giden tüm öğrencilerden ücret alınmayacak. Pazaryerinin üzeri kapatılacak. Yol Süpürme Kamyonu alınacak. Çevre köylerinin bağlantı yollarının yapılması için gerekli çalışmalar yapılacak. Yeni bir ambulans halkın hizmetine sunulacak. Belediyeye sözleşmeli personel alımlarında bayan personel de alınacak. Hayvanların su ihtiyacını karşılayacak olan sulama yalakları ihtiyaç görülen yerlere açılacak. Geleneksel Bahar Şenlikleri’ne Sünnet Şöleni eklenecek. Beldenin tüm giriş çıkışlarına güvenlik açısından Termal Kamera yerleştirilecek. Ramazan ayı süresince iftar çadırı kurulacak. İşçiler ve yolcular için modern durak ve bekleme yerleri yapılacak. Derenin ıslahı için çalışmalara özen gösterilecek. Milli Bayramlarımız daha görkemli ve coşkulu şekilde tertiplenecek. Talep doğrultusunda Halk Eğitim Kursları verilecek. Biçki-Dikiş, Bilgisayar ve benzeri. Üniversiteyi kazanan öğrencilerimizin hepsine burs verilecek. Kültür evi ve Belediye Sarayı yapılacak. Mevcut çöplükler tel örgü içine alınarak çevreye zararsız hale getirilecek. Lüleburgaz ve civarındaki beledeyilerin ortak kuruluşu KIRKAP–2 çalışmalarının tamamlanması ile çöp sorunu tamamen ortadan kalkacak. Bölgedeki fabrikalarla temas kuruluş beldemiz gençlerine iş imkânı yaratılacak. Düğün Salonu kışlık hale getirilecek. Altyapı ve doğalgaz sorunu çözülecek. Çocuk parkları daha modern bir hale getirilecek. İhtiyaç olan yerlere yenileri yapılacak. Muhtaç ailelere kömür, erzak, giyecek ve yiyecek yardımı yapılacak. Belli aralıklarla halka açık toplantılar yapılacak. Beldemizin en çok ihtiyaç duyduğu tam teşekküllü modern sağlık ocağı yapılacak. Beni dinlediğinizi için herkese tek tek teşekkür eder, bütün Evrensekiz’den partisi ne olursa olsun oy istiyorum”.
Yapılan ziyaretlerde 300 kişilik grupla büyük ilgi gördüğü konuşmalarda en çok kömür, erzak ve giyecek, öğrencilerin ücretsiz taşınacağı, Sağlık Ocağı’nı kendi parası ile yaptıracağını söyleyince, alkış tufanı koptu. (nt)

Okunma : 2213   Kategoriler : Kırklareli, Siyaset   Kaynak : Yeşilyurt Gazetesi

 
Yorum Yap

* İsim :
* E-Posta :
* Mesaj :

trakya gündemi logo
Kategoriler : Edirne  Eğitim  Ekonomi  Genel  Kırklareli  Kültür Sanat  
Resmi İlanlar  Sağlık  Siyaset  Spor  Tanıtım  Tekirdağ  
Teknoloji  Trakya  Yaşam  
Hakkında : İletişim  Reklam  Hukuki Şartlar & Gizlilik  Yardım  Lüleburgaz Firmaları  Demirköy Restaurant  
Lig Tv Spor Haberleri  
rss logo RSS   site haritası logo Site Haritası
rota logo Rota Dizayn   lüleburgaz firmaları logo Lüleburgaz Firmaları
 
© 2009-2012 trakyagundemi.com Tüm hakları Rota Bilişim Teknolojileri'ne aittir.