Güncelleme: TSİ     14 Mayıs 2021 Cuma     
hava durumu
  Kategoriler
 • Edirne
 • Eğitim
 • Ekonomi
 • Genel
 • Kırklareli
 • Kültür Sanat
 • Resmi İlanlar
 • Sağlık
 • Siyaset
 • Spor
 • Tanıtım
 • Tekirdağ
 • Teknoloji
 • Trakya
 • Yaşam


Kısayolar
İşçi Partisi’nin Kırklareli Belediye Başkan Adayı Teoman Üstündağ

İşçi Partisi (İP) Kırklareli İl Başkanlığı tarafından 16 Şubat 2014 Pazar günü saat 14.30’da düzenlenen basın toplantısında, 30 Mart 2014 Pazar günü yapılacak olan Yerel Seçimler’de İşçi Partisi’nin Kırklareli Belediye Başkan Adayı olarak Teoman Üstünda açıklandı.


Güncelleme : 12:24:00 TSİ  18.02.2014
İşçi Partisi’nin Kırklareli Belediye Başkan Adayı Teoman Üstündağ
 

HABER MERKEZİ
İşçi Partisi (İP) Kırklareli İl Başkanlığı tarafından 16 Şubat 2014 Pazar günü saat 14.30’da düzenlenen basın toplantısında, 30 Mart 2014 Pazar günü yapılacak olan Yerel Seçimler’de İşçi Partisi’nin Kırklareli Belediye Başkan Adayı olarak Teoman Üstünda açıklandı.
İşçi Partisi Kırklareli Belediye Başkan Adayı Teoman Üstündağ; “Spartaküs, Namık Kemal, Mustafa Kemal Atatürk gibi özgürlük kahramanlarını yetiştiren bu topraklarda Yıldız Dağı'nın eteklerine yaslanan Kırklareli'nin sokaklarında düşe-kalka büyüdüm. Köy Enstitüsü mezunu anne babanın eğitimini alarak Türk Kültürüyle büyüdüm. Kırklarelili olmaktan, Kırklareli kültüründen hep gurur duydum. Cumhuriyet Devrimleri ışığında özgür yaşadım. Bu değerler içinde damarlarımdaki Kanın gereği her türlü zorluğu göğüslerim. Amerikan emperyalizmi partimizin tanımladığı Mafya-Gladyo-Tarikat Enstrümanları ile sistematik bir şekilde devletimizi çökertme, cumhuriyetimizi yıkma, ulusal değerlerimizi yok etmek amacı ile faaliyetlerini sürdürmektedir. 12 yıldır ülkemizi yöneten emperyalizmin uşakları; Milli bayramlarımızı yasaklamıştır. Andımızı yasakladılar. T.C simgesini resmi dairelerimizden kaldırmaya kalktılar. Tekel, Petkim vs 3500 KİT teşebbüsümüzü yağmaladılar. Ülkemizin Güneydoğusuna Kürdistan dediler. Laiklik ve kılık kıyafet devrimlerimize kastettiler. Ordumuzu örselediler. Terörist ve ahlaksızları tanık kabul edip değerli komutanlarımızı tutsak ettiler. Kendilerine muhalefet edecek aydınlarımızı, gazetecileri, siyasi parti liderlerimizi ve vatanseverlerimizi esir aldılar. Bütün bu kumpaslar yetmiyormuş gibi ulu önderimiz Atatürk ve İsmet İnönü için iki ayyaş dediler. Ulusal değerlerimize yapılan bu saldırı için isyan ediyoruz ve uyarıyoruz. Bilin ki İsmet İnönü'nün dediği kadar cesuruz. Şer güçlerinin iktidarını yıkmak ve hedeflediğimiz milli hükümeti kurmak için şuandan itibaren meydanlardayız. Şer güçler bu sistematik yıkım faaliyetini sürdürürken muhalefet görevini yapmayan ve yavru muhalefet partisi sizlerde Türk milletinin önünü tıkamaktan vazgeçin. Yaşasın gerçek muhalefet partisi Yaşasın İşçi Partisi!
Aydın Kırklareli halkı size yapılan dayatmaların farkındasınız. İşte demokratik seçeneğiniz İşçi partisi adaylarınız! Atlantik ötesinin icazetçileri oy kabininde olmayacak. Oyunuzu özgür iradeniz ve yüreğinizle milli hükümeti hedefleyen ülkemizin parlayan yıldızı İşçi Partisine verin. Bu seçimler tarihi niteliktedir. Önümüzde ki genel seçimin trapneli görevindedir” dedi. (Kadir Sinici)
Okunma : 1570   Kategoriler : Genel, Kırklareli, Siyaset   Kaynak : Yeşilyurt Gazetesi

 
Yorum Yap

* İsim :
* E-Posta :
* Mesaj :

trakya gündemi logo
Kategoriler : Edirne  Eğitim  Ekonomi  Genel  Kırklareli  Kültür Sanat  
Resmi İlanlar  Sağlık  Siyaset  Spor  Tanıtım  Tekirdağ  
Teknoloji  Trakya  Yaşam  
Hakkında : İletişim  Reklam  Hukuki Şartlar & Gizlilik  Yardım  Lüleburgaz Firmaları  Demirköy Restaurant  
Lig Tv Spor Haberleri  
rss logo RSS   site haritası logo Site Haritası
rota logo Rota Dizayn   lüleburgaz firmaları logo Lüleburgaz Firmaları
 
© 2009-2012 trakyagundemi.com Tüm hakları Rota Bilişim Teknolojileri'ne aittir.