Güncelleme: TSİ     13 Mayıs 2021 Perşembe     
hava durumu
  Kategoriler
 • Edirne
 • Eğitim
 • Ekonomi
 • Genel
 • Kırklareli
 • Kültür Sanat
 • Resmi İlanlar
 • Sağlık
 • Siyaset
 • Spor
 • Tanıtım
 • Tekirdağ
 • Teknoloji
 • Trakya
 • Yaşam


Kısayolar
AK Parti başlattı, KTSO devam ettiriyor

* Kırklareli’nin sorunlarının görüşülerek, gerekli çözüm önerilerinin gündeme getirildiği AK Parti Kırklareli İl Başkanı Yurdaer Ulus tarafından geçtiğimiz aylarda ilki düzenlenen kahvaltı programının ikincisini Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı tarafından dün Sicilya Pizza’da düzenlendi.


Güncelleme : 09:19:00 TSİ  02.11.2009
AK Parti başlattı, KTSO devam ettiriyor
 HABER MERKEZİ
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli İl Başkanlığı görevine seçildikten sonra, Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte hızlı bir çalışma temposuna giren Yurdaer Ulus, Kırklareli’nde ilk defa düzenlediği program ile Oda, Dernek ve Sivil Toplum Örgütleri’nin temsilcilerinin katıldığı ve Kırklareli’nin sorunlarının konuşulduğu ilk kahvaltıyı Paşa Pizza’da vermişti. Buradaki programa katılan Oda Başkanları daha sonraki kahvaltıları sıra ile düzenleyebileceklerini söylemişlerdi.
Kırklareli’nin sorunlarının tartışıldığı ve ilk olarak AK Parti Kırklareli İl Başkanı Yurdaer Ulus tarafından düzenlenen bu kahvaltıların ikincisini Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Ertuğrul Ziya Çetintaş, dün saat 09.30’da Sicilya Cafe’de düzenledi.
Düzenlenen kahvaltıya; AK Parti Kırklareli Milletvekili Ahmet Gökhan Sarıçam, AK Parti İl Başkanı Yurdaer Ulus, Başkan Yardımcısı Erhan Buzol, Yürütme Kurulu Üyeleri, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Hamit Orakçı, Kırklareli Borsası Başkanı Turhan Altıntel, Kırklareli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ali Fuat Şeker, Kırklareli Lokantacılar Esnaf Odası Başkanı Cengiz Kurtişoğlu, Kırklareli Ziraat Odası Başkanı Necmi Koyuncu,  Kırklareli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Koopratifi Başkan Vekili Rahmi Sağlık, Kırklareli Terziler Odası Başkanı Ahmet Çağlar, Kırklareli Kahveciler Esnaf Odası Başkanı Şaban Doğan, İşadamları katıldı.
Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Ertuğrul Ziya Çetintaş, AK Parti Kırklareli İl Başkanı Yurdaer Ulus’un başlatmış olduğu bu anlamlı uygulamayı Oda olarak desteklediklerini ve bu kahvaltıyı düzenlediklerini belirterek şunları kaydetti:
“AK Parti Kırklareli İl Başkanı Yurdaer Ulus tarafından ilimizde ilk defa düzenlenen bir kahvaltı ile ilimizdeki meslek kuruluşlarının temsilcileri bir araya getirilmiş ve ilimizin sorunları görüşülmüştü. Yapılan bu kahvaltı programında bu tür etkinliklerin daha sık yapılmasının ilimizin gelişmesi açısından olumlu olacağı fikri benimsenmişti.
Bu toplantıların devam etmesini temini etmiştik. Bende Oda Başkanı olarak bu toplantıların ikincisini düzenlemek istemiştim. Bugünde burada bunu gerçekleştiriyoruz. Buradaki programımıza ilimizin sanayicilerini de davet ettik. Kendilerini de aramızda görmekten son derece mutluyuz. 
Odalar olarak bu tür toplantıları ileriki günlerde de devam ettirmeyi düşünüyoruz. Bu toplantıları daha değişik kesimlerden temsilcileri de katarak genişletebiliriz. Bu toplantıların meslek kuruluşlarının, şehrimizin kanaat önderlerinin belirli aralıklarla bir arada olduğu, kaynaştığı bir ortam olmasını istiyoruz. Toplantıların Kırklareli’mizin gelişmesi bakımından çok yararlı olacağını düşünüyorum.”
AK Parti Kırklareli Milletvekili Ahmet Gökhan Sarıçam’da daha sonra düzenlenen kahvaltıya katıldı. Sarıçam, bu tür toplantıların düzenlenmesinin Kırklareli için çok önemli olduğunu belirtti. Bu işin için öncülük eden AK Parti Kırklareli İl Başkanı Yurdaer Ulus ve Yürütme Kurulu Üyeleri ile, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Bşakanı Ertuğrul Ziya Çetintaş ve tüm Oda Başkanları’na teşekkür etti. (s)

 

Okunma : 1221   Kategoriler : Genel, Kırklareli, Siyaset   Kaynak : Yeşilyurt Gazetesi

 
Yorum Yap

* İsim :
* E-Posta :
* Mesaj :

trakya gündemi logo
Kategoriler : Edirne  Eğitim  Ekonomi  Genel  Kırklareli  Kültür Sanat  
Resmi İlanlar  Sağlık  Siyaset  Spor  Tanıtım  Tekirdağ  
Teknoloji  Trakya  Yaşam  
Hakkında : İletişim  Reklam  Hukuki Şartlar & Gizlilik  Yardım  Lüleburgaz Firmaları  Demirköy Restaurant  
Lig Tv Spor Haberleri  
rss logo RSS   site haritası logo Site Haritası
rota logo Rota Dizayn   lüleburgaz firmaları logo Lüleburgaz Firmaları
 
© 2009-2012 trakyagundemi.com Tüm hakları Rota Bilişim Teknolojileri'ne aittir.