Güncelleme: TSİ     16 Mayıs 2021 Pazar     
hava durumu
  Kategoriler
 • Edirne
 • Eğitim
 • Ekonomi
 • Genel
 • Kırklareli
 • Kültür Sanat
 • Resmi İlanlar
 • Sağlık
 • Siyaset
 • Spor
 • Tanıtım
 • Tekirdağ
 • Teknoloji
 • Trakya
 • Yaşam


Kısayolar
AK Parti’liler İftarda bir araya geldi

Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Lüleburgaz İlçe Teşkilatı 8 Eylül Salı akşamı Yaman Hotelde bir iftar yemeği düzenledi.


Güncelleme : 10:31:00 TSİ  10.09.2009
AK Parti’liler İftarda bir araya geldi
 

 

LÜLEBURGAZ
İftar yemeğine AK Parti Kırklareli Milletvekili Ahmet Gökhan Sarıçam, Kırıkköy Belediye Başkanı Abdurrahman Gürkan, Sakızköy Belediye Başkanı Naci Tarım, Ahmetbey Belediye Başkanı Ünal Kaymaz, Evrensekiz Belediye Başkanı Halil Abanoz, Sergen Belediye Başkanı Hasan Kaynar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hayrettin İnce, Lüleburgaz Müftüsü İsmail Günay, TPAO Trakya Bölge Müdürü Adnan Eroğlu, AKP Kırklareli İl Başkanı Yurdaer Ulus, İlçe Başkanı Ahmet Yılmaz, Lüleburgaz Ticaret Odası Başkanı Naci Çarıkçı, Lüleburgaz Seyyar Pazarcılar Odası Başkanı Abdullah Koç, İşadamı Ramazan Yaman, Muhtarlar Derneği Başkanı Yavuz İşçioğlu, Lüleburgaz Muhtarları ve çok sayıda Lüleburgazlı katıldı.
Lüleburgaz Müftüsü İsmail Günay ile birlikte okunan dua sonrasında oruçlar açılarak afiyetle yemekler yendi. Her yıl AK Parti’nin düzenlediği iftar yemeklerinde olduğu gibi bu yıl da katılım hayli yoğundu. Öyle ki 500 kişilik hazırlanan yemekler tükendi ve bazı masalara yemek yetmedi.
İftar Yemeğinde ilk konuşmayı AK Parti Lüleburgaz İlçe Başkanı Ahmet Yılmaz yaptı. Tüm katılanların Ramazan Ayını kutlayan Yılmaz, “ Davetimize icabet ettiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum. Ramazanınız mübarek olsun” dedi.
Daha sonra kürsüye gelen Milletvekili Gökhan Sarıçam hafta sonu başlayan ve sonrasında şiddetlenen yağışlarla afete dönen sel baskınlarından etkilenen vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerini iletti. Sarıçam “ Hafta sonu başlayan yağmurlar hepimizin yüzünü güldürmüştü. Fakat daha sonra şiddeti artan yağışlar afete dönüştü. Aldığımız bilgilere göre yedi vatandaşımız selde vefat etmiş. Onlara Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı diliyorum. Ayrıca afetten zarar gören vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyorum. Onların yaralarını biran önce sarmaya çalışacağız” dedi.
AK Parti Hükümetinin demokratik açılımlarına da değinen Sarıçam, “ Devletin üzerine düşen bazı görevler olduğu gibi insanlarımızın da uyması gereken kanun ve kurallar vardır. Bizler farklılıkları görmezden gelemeyiz. Devletin etnik kimlik farklarını gözetmeden ülkemizin her kesimine eşit davranmak gibi bir görevi vardır. Biz AKP Hükümeti olarak Türkiye’nin 7 bölgesinde halka eşit hizmetler götürmeye başladık. Şu an Türkiye’nin en doğusundaki il ile en batısındaki il arasında hiçbir fark kalmadı. Herkese eşit hizmetler sunuluyor. Bizden önceki hükümetler doğudaki sorunu yalnızca terör sorunu olarak görüp ekonomik sorunu kaldırmak için çalışmadıklarından ötürü burada 300 katrilyonluk askeri harcama heba olmuştur. Buradaki insanlarımız batıdan ayrı tutulmadıklarına inandırılmalıdır. Roj TV ile beyinleri yıkanan yöre halkı Kürtçe yayın yapan televizyonumuzla aydınlatılırsa sorun ortadan kalkacaktır” dedi.
Daha sonra Sarıçam, yıllardır Lüleburgaz halkına yaptığı hizmetler ve desteklerden dolayı hayırsever işadamı Ramazan Yaman’a bir plaket takdim edip kendisini kutladı. (gk)

 

 

 

Okunma : 1040   Kategoriler : Kırklareli, Siyaset   Kaynak : Yeşilyurt Gazetesi

 
Yorum Yap

* İsim :
* E-Posta :
* Mesaj :

trakya gündemi logo
Kategoriler : Edirne  Eğitim  Ekonomi  Genel  Kırklareli  Kültür Sanat  
Resmi İlanlar  Sağlık  Siyaset  Spor  Tanıtım  Tekirdağ  
Teknoloji  Trakya  Yaşam  
Hakkında : İletişim  Reklam  Hukuki Şartlar & Gizlilik  Yardım  Lüleburgaz Firmaları  Demirköy Restaurant  
Lig Tv Spor Haberleri  
rss logo RSS   site haritası logo Site Haritası
rota logo Rota Dizayn   lüleburgaz firmaları logo Lüleburgaz Firmaları
 
© 2009-2012 trakyagundemi.com Tüm hakları Rota Bilişim Teknolojileri'ne aittir.