Güncelleme: TSİ     14 Mayıs 2021 Cuma     
hava durumu
  Kategoriler
 • Edirne
 • Eğitim
 • Ekonomi
 • Genel
 • Kırklareli
 • Kültür Sanat
 • Resmi İlanlar
 • Sağlık
 • Siyaset
 • Spor
 • Tanıtım
 • Tekirdağ
 • Teknoloji
 • Trakya
 • Yaşam


Kısayolar
Kırklareli CHP Teşkilatı Babaeski’de bir araya geldi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Babaeski İlçe Başkanlığı 09 Mart 2013 Cumartesi akşamı Babaeski Belediye Sarayı Tansa Düğün Salonu’nda, Dayanışma ve Kaynaşma Yemeği’nde bir araya geldi.


Güncelleme : 09:36:00 TSİ  13.03.2013
Kırklareli CHP Teşkilatı Babaeski’de bir araya geldi
 


HABER MERKEZİ

Cumhuriyet Halk Partisi Babaeski İlçe Başkanı Ozan Yetkin Hazar eşi Özge Hazar ile birlikte tüm katılımcıları kapıda karşılayarak, davete katılımları için teşekkür etti.
Cumhuriyet Halk Partisi Babaeski İlçe Başkanlığı’nın 09 Mart 2013 Cumartesi akşamı Babaeski Belediye Sarayı Tansa Düğün Salonu’nda düzenlemiş olduğu Dayanışma ve Kaynaşma Yemeği’ne; Cumhuriyet Halk Partisi Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Süheyl Batum, CHP Edirne Milletvekili Recep Gürkan, CHP Tekirdağ Milletvekili Emre Köprülü, CHP Kırklareli Milletvekili Mehmet Siyam Kesimoğlu, CHP Kırklareli Milletvekili Av. Turgut Dibek, CHP Kırklareli İl Başkanı Vecdi Gündoğdu ve İl Yöneticileri, CHP Kırklareli İl Başkan Yardımcısı İlhami Zafer Girgin ve eşi,  Kırklareli Belediye Başkanı Cavit Çağlayan, Lüleburgaz Belediye Başkanı Emin Halebak ve eşi, Babaeski Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı ve eşi Hülya Hacı, İğneada Belediye Başkanı Tahir Işık, Pınarhisar Belediye Başkanı Mustafa Cingöz, Alpullu Belediye Başkanı Ahmet Durgun ve eşi, Büyükmandıra Belediye Başkanı M. Şükrü Çölgeçen, bir önceki dönem Babaeski Belediye Başkanı Haluk Tezsezer, CHP Babaeski eski ilçe Başkanlarından Hayri Tübeler ve eşi, Av İrfan Altınel ve eşi, CHP Lüleburgaz İlçe Başkanı Türabi Kayan, CHP Lüleburgaz İlçe Yönetici Av. Emrah Arslan,  CHP Pınarhisar İlçe Başkanı Volkan Ertan, CHP Babaeski İl Genel Meclisi Üyesi Hüseyin Taşkın, CHP Babaeski İl Genel Meclisi Üyesi  Alaaddin Ergin, CHP Babaeski İl Genel Meclisi Üyesi Şahin Arslan, gençlik kolları, kadın kolları başkanları ve yöneticileri, oda başkanları ve yüzlerce partili katıldı.
Cumhuriyet Halk Partisi Babaeski İlçe Başkanlığının düzenlediği, dayanışma ve kaynaşma yemeğinde ilk olarak açılış konuşmasını CHP Babaeski İlçe Başkanı Veteriner Hekim Ozan Yetkin Hazar yaptı. CHP Babaeski İlçe Başkanı Hazar açılış konuşmasında önce tüm katılımcılara düzenlemiş oldukları dayanışma ve kaynaşma gecesine,  gösterdikleri yüksek düzeydeki ilgi ve alakadan dolayı teşekkür etti.  Başkan Hazar tüm katılımcılardan bu muhteşem gecenin hazırlanmasında emeği geçen CHP Babaeski İlçe Başkanlığı Örgütü’ne, CHP Babaeski Gençlik Kollarına ve özelliklede CHP Babaeski Kadın Kolları’na çok teşekkür ederek alkış istedi. Başkan Hazar; “Bu gece Cumhuriyet Halk Partisi tarihteki birçok örneği gibi yine Babaeski’de bir tarih yazıyor, CHP Babaeski’de yine sizlerle birlikte tek yürek ve tek bilek” dedi.
Başkan Hazar, Dayanışma ve Kaynaşma Yemeği’ne katılan tüm katılımcıların yüksek alkışları ile sözlerine son verdi.
Cumhuriyet Halk Partisi Babaeski İlçe Başkanı Ozan Yetkin Hazar’ın konuşması sonrasında ise CHP Kırklareli İl Başkanı Vecdi Gündoğdu,  CHP Kırklareli Milletvekili Av. Turgut Dibek, CHP Kırklareli Milletvekili Mehmet Siyam Kesimoğlu ve son olarakta CHP Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Süheyl Batum kürsüye gelerek genel siyaset, yerel siyaset ve Babaeski’de gerçekleşen dayanışma gecesi ile ilgili duygu ve düşüncelerini ifade eden konuşmalar yaptılar.
Cumhuriyet Halk Partisi Babaeski İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği yemeğin bir de sürpriz konuğu vardı. Cumhuriyet Halk Partisi Babaeski İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği yemeğe Sürpriz olarak katılım gösteren kişi Evrensekiz Belediye Başkanı Halil Abanoz oldu. Başkan Abanoz; “Kırklareli’de Milletvekili Adaylığımı açıkladım geçerken birde Babaeski’de CHP’li arkadaşların Dayanışma Yemeği varmış uğrayıp sizlere de selam vereyim” şeklinde latifelerde bulundu.
Cumhuriyet Halk Partisi Babaeski İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği, Dayanışma ve Kaynaşma Yemeği müzik eşliğinde partililerin eğlenmesi ile son buldu.Okunma : 1251   Kategoriler : Genel, Kırklareli, Siyaset   Kaynak : Yeşilyurt Gazetesi

 
Yorum Yap

* İsim :
* E-Posta :
* Mesaj :

trakya gündemi logo
Kategoriler : Edirne  Eğitim  Ekonomi  Genel  Kırklareli  Kültür Sanat  
Resmi İlanlar  Sağlık  Siyaset  Spor  Tanıtım  Tekirdağ  
Teknoloji  Trakya  Yaşam  
Hakkında : İletişim  Reklam  Hukuki Şartlar & Gizlilik  Yardım  Lüleburgaz Firmaları  Demirköy Restaurant  
Lig Tv Spor Haberleri  
rss logo RSS   site haritası logo Site Haritası
rota logo Rota Dizayn   lüleburgaz firmaları logo Lüleburgaz Firmaları
 
© 2009-2012 trakyagundemi.com Tüm hakları Rota Bilişim Teknolojileri'ne aittir.