Güncelleme: TSİ     11 Mayıs 2021 Salı     
hava durumu
  Kategoriler
 • Edirne
 • Eğitim
 • Ekonomi
 • Genel
 • Kırklareli
 • Kültür Sanat
 • Resmi İlanlar
 • Sağlık
 • Siyaset
 • Spor
 • Tanıtım
 • Tekirdağ
 • Teknoloji
 • Trakya
 • Yaşam


Kısayolar
BBP’de kan değişimi; Vedat Durmaz, Il Başkanlığı Yetki Belgesi’ni Tüfekçi’nin ellerinden aldı Güncelleme : 11:06:00 TSİ  08.10.2009
BBP’de kan değişimi; Vedat Durmaz, Il Başkanlığı Yetki Belgesi’ni Tüfekçi’nin ellerinden aldı
 

Büyük Birlik Partisi (BBP) Kırklareli Il Başkanlığı’na Vedat Durmaz getirildi. Bir süre önce Alperen Ocakları Il Başkanlığı görevini yürüten Durmaz, dün parti binasında gerçekleşen tören ile Il Başkanlığı yetki belgesini, BBP Genel Başkan Yardımcısı Osman Tüfekçi’nin ellerinden aldı. Saat 15.00’de Kırklareli’ne gelen Tüfekçi’ye partinin MKYK üyeleri de eşlik ettiler. Toplantıya parti mensupları tam kadro katılım gösterdiler.

Kırklareli’deki BBP Il Başkanlığı’ndaki kan değişimi ile ilgili olarak bir açıklama yapan

BBP Genel Başkan Yardımcısı Osman Tüfekçi; “Kırklareli, Marmara ve Trakya’nın önemli bir şehridir. Inşallah Büyük Birlik Partisi Trakya’da şah’a kalkacaktır. Teşkilatlanma noktasında inşallah bir sıçrama yapacaktır. Birazdan, Sayın Vedat Durmaz kardeşimize Il Başkanlığı Yetki Belgesi’ni sunacağız. Böylece kendisi partimizin yetkili bir Il Başkanı olacak” dedi. 

Daha sonra törenle Il Başkanlığı yetki belgesini, Tüfekçi’den alan BBP Il Başkanı Vedat Durmaz ise; “Bizler zaten hedeflerimizi çoktan belirlemiştik. Şehit Genel Başkanımız Sayın Muhsin Yazıcıoğlu’nun bizlere ve tüm dünyaki Türk Islam alemine hedeflerini göstermişti. Bizlerin de amacı yılmadan yorulmadan onun yolundan gitmek olacaktır.

Bizler Alperen Türk Gençliği olarak yetiştik. Muhsin Başkanımızın kaybı bizler için çok büyük bir kayıptır. Ama bizler onun yolundan gitmeye devam edeceğiz. Türkiye sıkıntılar içinde yaşamaya devam ediyor. Halkımız büyük bir sıkıntı ve buhran içinde. Bu sorunlara çözüm üretecek tek parti Büyük Birlik Partisidir. Partimizin Genel Başkanı Yalçın Topçu, partisinin başındadır. Bizler de ona bağlı olarak görevimizin başındayız” dedi.

Durmaz, Belde ve ilçe teşkilatlanmasına öncelik vereceklerini kaydederek, partilerinin büyük bir yükşelişe geceçeceğini de vurguladı.

Yazıcıoğlu’nun kazası “Bir suikastmışcasına” araştırılıyor

BBP Genel Başkan Yardımcısı Osman Tüfekçi, kısa bir süre önce helikopter kazasında hayatını yitiren BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ile ilgili olarak da dikkat çekici açıklamalarda bulundu. Tüfekçi;

“Sayın Genel Başkanımızın, hayatına malolan kazayı, bir suikastmişcesine araştırıyoruz. Şu anda gelinen noktada; Devletin yapmadıklarını yapıyor durumdayız. Yazdığımız dilekçelerimiz var. Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nünü de raporunu bekliyoruz. Bu konunun aydınlığa kavuşması için elimizden gelen herşeyi yapıyoruz. Aldığımız mesafelar çok büyük. Meclis açıldığı zaman, parti olarak da göstereceğimiz tepkiler var. Bir takım ihmalkarlıklar var çünkü. Bunları da gün yüzüne çıkaracağız.” dedi.

Ayrıca yapılan açıklamalarda; Bu konunun aydınlığa kavuşturulması için parti tarafından 8 kişilik bir komisyon oluşturulduğu, kazanın devlet dışında 3 ayrı komisyon tarafından incelendiği ve Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nden gelecek raporun beklendiği kaydedildi. BBP Il Başkanlığı’ndaki toplantı daha sonra basına kapalı olarak devam etti.
Okunma : 700   Kategoriler : Siyaset   Kaynak : Kırklar Haber

 
Yorum Yap

* İsim :
* E-Posta :
* Mesaj :

trakya gündemi logo
Kategoriler : Edirne  Eğitim  Ekonomi  Genel  Kırklareli  Kültür Sanat  
Resmi İlanlar  Sağlık  Siyaset  Spor  Tanıtım  Tekirdağ  
Teknoloji  Trakya  Yaşam  
Hakkında : İletişim  Reklam  Hukuki Şartlar & Gizlilik  Yardım  Lüleburgaz Firmaları  Demirköy Restaurant  
Lig Tv Spor Haberleri  
rss logo RSS   site haritası logo Site Haritası
rota logo Rota Dizayn   lüleburgaz firmaları logo Lüleburgaz Firmaları
 
© 2009-2012 trakyagundemi.com Tüm hakları Rota Bilişim Teknolojileri'ne aittir.