• Künye
  • İletişim
  • Çerez Politikası
  • Gizlilik İlkeleri
Anasayfa
  • Yerel
  • Gündem
  • Eğitim
  • Siyaset
  • Ekonomi
  • Sağlık
  • Spor
  • Kültür-Sanat Bilim ve Teknoloji Asayiş Genel Çevre
  • Ara
A
Büyüt
A
Küçült
  1. Haberler
  2. Genel
  3. İHALE İLANI
Genel
Yayınlanma: 06 Temmuz 2014 - 15:57

İHALE İLANI

KIRKLARELİ BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN DUYURULUR

Genel
06 Temmuz 2014 - 15:57
Yazdır
A
Büyüt
A
Küçült

Adres: Karacaibrahim Mahallesi M. Kemal Bulvarı No:3 KIRKLARELİ/MERKEZ 
Telefon/Faks Numarası: 0 288 2141045-0 288 2141200 
Elektronik Posta Adresi: malihizmetler@kirklareli.bel.tr
1- Mülkiyeti Belediyemize ait olup, Pınar Mahallesi, Mahya Baba Caddesi 530 Ada 282 Parselde bulunan 2547,51 m2 arsa alanı ile birlikte 486 m2 kullanım alanı olan Mezbaha Yerinin, 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45. maddesi gereğince açık arttırma suretiyle satılacaktır. Bahse konu satış İhalesi 14/07/2014 tarihine rastlayan Pazartesi günü saat 15.00'ten itibaren B. Encümeni huzurunda yapılacaktır.
2- Taşınmazın muhammen bedeli 1.200.000,00- TL. olup, %3 geçici teminatı 36.000,00-TL.'dir.
3- Satışı yapılacak Mezbaha yeri Belediyemiz Mülkiyetinde bulunduğundan 3065 Sayılı Katma Değer Vergisi Kanununun 17'nci maddesinin 4. fıkrasının r bendi gereğince KDV'den muaftır.
4- İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için;
a- Geçici teminatın yatırıldığına dair belge/makbuzu veya teminat mektubu
b- Gerçek kişilerin tasdikli (T.C.kimlik numarasını içeren) Nüfus Hüviyeti Sureti veya aslı ibraz edilmek kaydıyla nüfus cüzdan fotokopisi,Nüfus Müdürlüğünden alınmış tasdikli İkametgah Belgesini, tebligat  için Türkiye’de adres göstermesi, Özel hukuk tüzel kişilerinin idare merkezlerinin bulunduğu yer mah-                    kemesinden veya siciline kayıtlı bulunduğu ticaret ve sanayi odasından yahut benzeri kuruluştan, iha-lenin yapıldığı yıl içinde alınmış sicil kayıt belgesi ile tüzel kişilik adına ihaleye katılacak veya teklifte bu-lunacak kişilerin tüzel kişiliği temsile tam yetkili olduklarını gösterir noterlikçe tasdik edilmiş imza sirküleri veya vekaletnameyi, Kamu tüzel kişilerinin ise ,tüzel kişilik adına ihaleye katılacak veya teklifte bu-lunacak kişilerin tüzel kişileri temsile yetkili olduğunu belirtir belgeyi ibraz etmeleri şarttır.
c- Belediye Başkanlığı'na (vergi, resim, harç, su, kira, çtv, masraf, v.s.) borcu olmadığına dair belge,
5- İhale ile ilgili şartname mesai saatleri içinde 100,00-TL. karşılığında Belediyemiz Mali Hizmetler Mü-dürlüğü Evrak Kayıt Kontrol ve İhale Biriminden temin edilebilir ve görülebilir.
6- İhaleye iştirak edenler şartnameyi peşinen kabul etmiş sayılırlar.
7- İhaleye girecekler gerekli evrakları ihale günü en geç saat 14:30'e kadar Belediyemiz Mali Hizmetler Müdürlüğü Evrak Kayıt Kontrol ve İhale Birimine teslim etmeleri gerekmektedir.
8- İdare ihaleyi yapıp yapmamakta serbesttir.18/06/2014
     Mehmet S. KESİMOĞLU
Belediye Başkanı
SAYI: 336B.İ.B.    30.06.2014-07.07.2014

İlginizi Çekebilir
Niğde semalarında mercek bulutu görüntülendi! O anlar kameraya böyle yansıdı
Niğde semalarında mercek bulutu görüntülendi! O anlar kameraya böyle yansıdı
İstanbul'da facia böyle teğet geçti!
İstanbul'da facia böyle teğet geçti! "Ses gelince biz de neye uğradığımızı şaşırdık"
Belinden çıkardığı tabancayı peş peşe böyle ateşledi! O maganda aranıyor
Belinden çıkardığı tabancayı peş peşe böyle ateşledi! O maganda aranıyor
Erzurum, Ağrı, Ardahan, Trabzon, Rize, Bartın ve Ordu'da kar etkili oldu! Türk Hava Yolları çok sayıda seferini iptal etti
Erzurum, Ağrı, Ardahan, Trabzon, Rize, Bartın ve Ordu'da kar etkili oldu! Türk Hava Yolları çok sayıda seferini iptal etti
Son Haberler
Kanser kan testinde belli olur mu? Kanserin ilk belirtisi nedir?
Kanser kan testinde belli olur mu? Kanserin ilk belirtisi nedir?
Saçları dökülenler çaresizliğe kapılmasın! Çöp diye atıyorduk, oysa o da çare oluyormuş...
Saçları dökülenler çaresizliğe kapılmasın! Çöp diye atıyorduk,...
İbrahim Saraçoğlu'ndan çarpıcı uyarı! Grip ve nezle olanlar dikkat, boğaz ağrısına iyi geliyor
İbrahim Saraçoğlu'ndan çarpıcı uyarı! Grip ve nezle olanlar dikkat,...
Erken teşhis hayat kurtarıyor! Sakın görmezden gelmeyin, kanserin bu belirtilerine dikkat!
Erken teşhis hayat kurtarıyor! Sakın görmezden gelmeyin, kanserin...
Faydaları saymakla bitmiyor! Bildiklerinizi unutun, etten daha fazla protein içeren o besin kilo vermenizi sağlayacak
Faydaları saymakla bitmiyor! Bildiklerinizi unutun, etten daha fazla...
Son Yorumlananlar
KIRKLARELİ TRAKYA’NIN EN BÜYÜK OSB’Sİ OLUYOR
KIRKLARELİ TRAKYA’NIN EN BÜYÜK OSB’Sİ OLUYOR
Vekil Özkan Genel Başkan Yardımcısı Öztrak İle Kırklareli’ni Konuştu
Vekil Özkan Genel Başkan Yardımcısı Öztrak İle Kırklareli’ni...
KAGEV, Sivil Toplum Kuruluşlarının Önerilerini Dinleyecek
KAGEV, Sivil Toplum Kuruluşlarının Önerilerini Dinleyecek
KOFÇAZLI
KOFÇAZLI