* 24 MAYIS 2012 PERŞEMBE
Saat: 15.00 İstasyon Caddesi, Vilayet Meydanı, Cumhuriyet Caddesi, Anıt Kültür Parkı, Karagöz Parkı, Lise Merdivenleri ve İnci Parkı’nda Sokak Çalgıcıları
Saat: 15.00 Gar Binası Önü, Festival Alanı’nda UMKE Kurtarma Tatbikatı
Saat: 16.00 Atatürk Stadı’nda Veteranlar Futbol Karşılaşması
Saat: 18.00 Atatürk Stadı’nda Veteranlar Futbol Karşılaşması
Saat: 18.00 Show Düğün Salonu’nda Söyleşi-Kemik Erimesi Hastalığı
Saat: 18.00 Kapalı Spor Salonu yanında Dostluk Evi Sokak Basketbolu Turnuvası Finali
Alternatif Sahne Konserleri
Saat: 20.45 Atatürk Anadolu Lisesi Rock Grubu
Saat: 21.15 Şadi Usul ve Saz Ekibi
Saat: 22.00 Rezonans
Saat: 22.45 Kıvanç Özalp
* 25 MAYIS 2012 CUMA
Saat: 12.00 Vilayet Meydanı’nda AKUD Deprem Simülasyon TIRI, Gar Binası Önü, Festival Alanı’nda AFAD Kurtarma Tatbikatı
Saat: 16.00 Anıt Kültür Park’ında Bisikletli Denge Yarışması
Saat: 17.00 Festival Korteji - Başlangıç: Karagöz Parkı “Uçmak Özgürlüktür” Balonların uçurulması, Babaeski Belediye Bandosu, TOBB Lisesi Halk Oyunları Ekibi, Kırklareli Belediyesi Halk Oyunları Ekibi, Erzurumlular Derneği Halk Oyunları Ekibi, Atatürk İ.Ö.O. Halk Oyunları Ekibi, Fahri Kasapoğlu İ.Ö.O. Halk Oyunları Ekibi, Anadolu Lisesi Halk Oyunları Ekibi, Çerkezköy Halk Eğitim Merkezi Zeybek Halk Oyunları Ekibi
Saat: 18.00 Festival Alanı’nda Kakava Bereketi
Saat: 19.00 Festival Alanı’nda Geleneksel Kakava Ateşi’nin Yakılması ve Gösteriler
Saat: 19.00 Sokak Çalgıcıları ( İstasyon Cad.-Vilayet Mey.-Cumhuriyet Cad-Anıt Kültür Park-Karagöz Park-Lise Merdivenleri, İnci Park)
Ana Sahne Gece Konserleri
Saat: 21.00 Magiya Dans Grubu
Saat: 21.10 Blues Of Rumeli
Saat: 22.20 Magiya Dans Grubu
Saat: 22.30 Volkan Konak
* 26 MAYIS 2012 CUMARTESİ
Saat: 12.00 Festival Alanı Motokros Akrobasi Gösterileri
Saat: 12.00-15.30 Atatürk Kapalı Spor Salonu Briç Turnuvası
Saat: 14.00 Dostluk Evi’nde Festivalin Renkleri “II. Fotoğraf Yarışması” Finali-KIFSAD
Saat: 15.00 Show Düğün Salonu’nda Söyleşi “Demokratikleşen Türkiye ve Aydın Sorumluluğu” Gazeteci Enver Aysever
Saat: 18.00 Atatürk Stadı’nda Veteranlar Futbol Karşılaşması (Kırklareli-Malko Tırnova)
Saat: 19.00 Sokak Çalgıcıları (İstasyon Cad.-Vilayet Mey.-Cumhuriyet Cad-Anıt Kültür Park-Karagöz Park- Lise Merdivenleri, İnci Park)
Ana Sahne Gece Konserleri
Saat: 20.50 Magiya Dans Grubu
Saat: 21.00 NEV
Saat: 22.30 Magiya Dans Grubu
Saat: 22.45 ATİYE
Saat: 24.00 Havai Fişek Gösterileri